REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Kubota U20-3 i U27-4 oraz Kramer 5035 - idealne maszyny do pracy na małej przestrzeni

Każdy doświadczony wykonawca potwierdzi, że największym wyzwaniem wcale nie jest obsługa dużego placu budowy. Znacznie bardziej problematyczne są zlecenia realizowane na małej przestrzeni, zwłaszcza w otoczeniu budynków i innych obiektów architektonicznych. W takiej sytuacji oczywiście sięga się po kompaktowe maszyny budowlane, które jednocześnie powinny oferować odpowiednio wysoką wydajność. Oba te kryteria spełniają minikoparki Kubota U20-3 i U27-4 oraz ładowarka Kramer 5035.

 

Kubota U20-3

 

To bardzo popularna minikoparka, ciesząca się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców korzystających z usługi wynajmu. Kubota U20-3 jest kontynuatorem „starej szkoły” japońskiego producenta, który jak nikt inny potrafi dostarczać produkty o tak znakomitej funkcjonalności.

 

Kubota U20-3 jest napędzana silnikiem wysokoprężnym o mocy 19 KM. Oferuje maksymalną głębokość kopania na poziomie 2320 mm, a maksymalna wysokość unoszenia wynosi 3650 mm. Maszyna wyróżnia się przy tym bardzo kompaktową konstrukcją – standardowy rozstaw gąsienic wynosi 1300 mm i jest oczywiście regulowany. Minikoparka w standardzie posiada ramię o długości 940 mm (opcjonalnie 1190 mm). W tej klasie maszyn istotne jest również to, że kabina minikoparki nie zachodzi poza obrys gąsienic, co umożliwia prowadzenie robót tuż przy ścianie budynku.

 

Operator Kuboty U20-3 ma do swojej dyspozycji liczne rozwiązania zwiększające komfort i precyzję pracy. Warto wspomnieć chociażby o interaktywnym wyświetlaczu umieszczonym w kabinie, który stanowi prawdziwe centrum sterowania maszyną i przekazuje wszystkie istotne informacje na temat parametrów pracy.

 

Sama kabina jest bardzo przestronna, zapewnia dużą ilość miejsca na nogi, dlatego wygodnie w niej będzie nawet operatorowi o znacznych gabarytach. Płaska podłoga ułatwia utrzymanie porządku. Dodajmy też, że kabina spełnia normę bezpieczeństwa ROPS oraz została wyposażona w system FOPS chroniący operatora przed skutkami upadku ciężkich przedmiotów na dach minikoparki.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już wkrótce, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

28/01/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU