REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Krety Grundomat 55N i 75N od Tracto Technik – szybko, celnie, w każdych warunkach

Można śmiało stwierdzić, że opracowanie technologi przecisków bezwykopowych zrewolucjonizowało pracę branży instalacyjnej oraz niesamowicie ułatwiło wykonywanie przecisków w przestrzeni zurbanizowanej. Nie trzeba już zamykać dróg i niszczyć nawierzchni, aby np. przyłączyć budynek do sieci ciepłowniczej czy gazowej. Maszyny przeciskowe to dziś niezbędny sprzęt firm instalacyjnych, który musi się charakteryzować znaczną wytrzymałością. Coraz bardziej liczy się również czas wykonania przecisku. Świetnie na te potrzeby odpowiadają krety Grundomat 55N i 75N marki Tracto Technik. Przyglądamy się bliżej ich możliwościom.

 

Szeroki wybór

 

Maszyny przeciskowe Grundomat 55N i 75N wchodzą w skład całej gamy urządzeń niemieckiego producenta, która obejmuje 10 maszyn w wersji standardowej i 4 w wersji krótkiej. Nie ma więc żadnego problemu, aby wybrać kreta idealnie pasującego do konkretnego zadania. Urządzenia Tracto Technik sprawdzą się zarówno podczas wykonywania krótkich przecisków pod podstawowe media (prąd woda gaz), jak i w zaawansowanych pracach instalacyjnych.

 

Krety Grundomat są dostępne w zakresie średnic od 45 do 180 mm i długości od 997 do 2280 mm (wersja krótka od 875 do 1393 mm).

...

 

Więcej na ten temat już dziś po południu, w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach budowlanych. Zapraszamy.

30/06/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU