REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Koparki łańcuchowe Digga Hydrive: idealne do wykopów liniowych

Mogłoby się wydawać, że wykonanie wykopu liniowego np. pod instalację elektryczną czy nawadniającą jest banalnie proste. Wystarczy przecież użyć minikoparki. Problem w tym, że taka maszyna, wyposażona tylko w standardową łyżkę, nie zawsze gwarantuje odpowiednią precyzję wykonania wykopu. Chyba że zastosujemy w niej specjalistyczny osprzęt, a konkretnie koparkę łańcuchową. W tym artykule przedstawiamy urządzenia Digga Hydrive, które dystansują konkurencyjny sprzęt pod względem zarówno jakości wykonania, jak uniwersalności zastosowania.

 

Koparki łańcuchowe Digga Hydrive: gdzie najlepiej się sprawdzają?

 

Naturalnym środowiskiem pracy dla tych koparek są tereny poddawane urbanizacji, na których trwają prace związane z wykonaniem różnego typu instalacji. Urządzenia świetnie sprawdzają się przy wykonywaniu wykopów liniowych pod montaż instalacji telekomunikacyjnych, energetycznych, gazowych, sanitarnych i drenażowych. Na tym jednak ich „talenty” się nie kończą.

 

Koparki łańcuchowe Digga Hydrive są bardzo przydatnym sprzętem podczas realizacji różnych inwestycji drogowych i z zakresu budownictwa ogólnego. Mogą być wykorzystywane chociażby do wykonywania wykopów pod szalunki betonowe czy ławy fundamentowe.

 

Te urządzenia znajdują także zastosowanie w brukarstwie (chociażby do wykonywania rowków pod krawężniki) czy w rolnictwie.

 

Powstaje jednak pytanie: dlaczego wykonawca miałby stosować koparkę łańcuchową zamiast np. standardowej łyżki minikoparki? Odpowiedź jest prosta: ze względu na oszczędność czasu i bardzo wysoką precyzję pracy. Koparka łańcuchowa, szczególnie takiej klasy, jak Digga Hydrive, świetnie radzi sobie w każdym gruncie, nawet kamienistym. Poza tym nie robi tyle „bałaganu”, dlatego o wiele łatwiej można przywrócić miejsce realizacji inwestycji do pierwotnego stanu.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już w najbliższy piątek - w nowym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych. Zapraszamy.

29/08/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU