REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Koparki kołowe Komatsu serii PW
– idealny wybór dla branży drogowej

Branża drogowa jest w permanentnym rozkwicie i to od kilku dobrych lat. W naszym kraju wciąż są prowadzone zaawansowane projekty, nie tylko autostradowe, ale też związane z budową dróg ekspresowych, obwodnic miast czy rewitalizacją tras lokalnych. Jedynym problemem na dziś jest coraz bardziej dokuczliwy brak rąk do pracy. Przedsiębiorcy częściowo nadrabiają to korzystaniem z nowoczesnego sprzętu, który zwiększa wydajność i umożliwia szybsze prowadzenie prac. Do tej kategorii maszyn z pewnością możemy zaliczyć koparki kołowe Komatsu serii PW. Redakcja E-maszbud.pl postanowiła przyjrzeć się im nieco bliżej.

 

Komatsu PW148-10

 

To najmniejszy model z tej serii, ale już oferujący spore możliwości robocze. Koparka Komatsu PW148-10 jest napędzana bardzo oszczędnym silnikiem o mocy 121 KM. Jej masa operacyjna wynosi od 14,4 do 16,2 tony, w zależności od wyposażenia. Maksymalna głębokość kopania to 5,75 m, natomiast seryjna łyżka ma pojemność 0,86 m3.

 

Silnik Komatsu spełnia normę emisji EU Stage IIIB. Producent zastosował tutaj tradycyjne dla siebie połączenie układu EGR, turbosprężarki ze zmienną geometrią łopatek oraz filtra KDOC, który usuwa ze spalin metale ciężkie i cząsteczki sadzy. Ten standard wciąż jest aktualny w Europie, dlatego maszyna może być wykorzystywana na wszelkich placach budowy, szczególnie w branży drogowej.

...cdn.

 

Więcej już w najbliższym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

27/02/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU