REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Koparki gąsienicowe CAT nowej generacji w klasie 20 ton - CAT 320 GC, CAT 320 i CAT 323

Trzy koparki z klasy urządzeń 20-tonowych firmy Caterpillar — 320 GC, 320 i 323 — przyczyniają się do maksymalizacji efektywności operacyjnej, obniżenia kosztów paliwa i konserwacji oraz poprawy komfortu pracy operatora w porównaniu do poprzednich modeli. Nowe koparki zapewniają wyjątkowe połączenia funkcji, zaprojektowanych w sposób, który umożliwia klientom osiągnięcie celów w zakresie produktywności i kosztów.

 

Nowa koparka Cat ® 320 podnosi poprzeczkę w zakresie wydajności dzięki wbudowanej technologii CAT Connect, która przyczynia się do zwiększenia produktywności. Standardowe rozwiązania techniczne w połączeniu z niższymi kosztami paliwa i konserwacji zapewniają niskie
koszty produkcji podczas średnio trudnych i trudnych prac.

 

Przeznaczona do zadań o małym i średnim stopniu trudności nowa koparka Cat 320 GC łączy w sobie dobrane w odpowiedniej proporcji funkcje, które umożliwiają zwiększenie produktywności z niższym zużyciem paliwa oraz mniejszymi kosztami konserwacji. W efekcie uzyskano wysoką niezawodność i niskie koszty godzinowe eksploatacji.

 

Nowa koparka Cat 323, zapewniająca wysoką wydajność produkcji, łączy standardową zintegrowaną technologię CAT Connect oraz największą moc i największy udźwig w tej linii produktów. Połączenie tych czynników z niższym zużyciem paliwa i zmniejszonymi kosztami konserwacji zapewnia maksymalną produktywność przy najniższych kosztach.

 

Technologia zwiększa wydajność nawet o 45 procent              

               

Nowe koparki Cat 320 i 323 zostały wyposażone w najbardziej zaawansowane w branży technologie, stanowiące wyposażenie fabryczne, w celu zwiększenia produktywności. Oba modele są wyposażone w zintegrowaną technologię CAT Connect, która zwiększa efektywność
operacyjną nawet o 45 procent w porównaniu z tradycyjnymi metodami podczas wyrównywania terenu.

 

Układ Cat Grade z systemem 2D, zapewniający wskazówki dotyczące głębokości, nachylenia i odległości w poziomie do pochyłości, pomaga operatorom szybko i dokładnie osiągnąć żądany profil. Dzięki wykorzystaniu funkcji E-Fence, która zapobiega wysuwaniu jakiejkolwiek części koparki poza zdefiniowane przez użytkownika nastawy, maszyna może bezpiecznie pracować pod konstrukcjami lub w pobliżu ruchu drogowego. Standardowy system 2D można zaktualizować do układu Cat Grade z zaawansowanym systemem 2D lub Cat Grade z 3D.

 

Standardowy system Grade Assist zapewnia automatyzację ruchów wysięgnika, ramienia i łyżki, więc operatorzy pracują na wzniesieniach łatwo i bez wysiłku, używając do kopania jednej dźwigni. Fabrycznie wbudowany w koparki Cat 320 i 323 system ważenia Cat Payload zapewnia dokładne określenie wagi ładunku i zwiększa sprawność załadunku. Ważenie odbywa się w ruchu, a szacunkowa waga ładunku jest określana w czasie rzeczywistym, bez odchylania, aby nie dopuścić do przeładowania lub niedoładowania ciężarówki. System Cat Link™ — sprzęt i oprogramowanie — zapewnia łączność między miejscem wykonywania prac a biurem i dostarcza klientom najważniejsze informacje o pracy maszyny.

 

Oszczędność paliwa do 25%

 

Trwałe silniki Cat, w które zostały wyposażone trzy nowe koparki, zapewniają odpowiednią do zastosowania moc znamionową od 90 do 121 kW. Wydajne maszyny nowej generacji zużywają do 25 procent mniej paliwa niż ich wcześniejsze odpowiedniki. Nowy tryb pracy Smart automatycznie dostosowuje moc silnika i układu hydraulicznego do warunków kopania, optymalizując zarówno zużycia paliwa, jak i osiągi.


Prędkość obrotowa silnika jest automatycznie obniżana, gdy nie ma zapotrzebowania na moc hydrauliczną, aby dodatkowo obniżyć zużycie paliwa.

...

CAT

 

Więcej na temat nowych koparek CAT już w najbliższym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym. Zapraszamy.

13/10/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU