REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Koparki Caterpillar Next Generatin z kategorii 36-tonowej - 336 i 336 GC

Koparki Caterpillar Next Generatin zwiększają wydajność operacyjną, obniżają koszty paliwa i eksploatacji oraz zwiększają komfort operatora w porównaniu do wcześniejszych modeli. Nowe koparki oferują unikalne połączenie cech, które mają spełnić cele wykonawców w zakresie produktywności i kosztów.

 

Zapewniając wysokie parametry produkcyjne, nowa koparka CAT 336 jest standardowo wyposażona w technologię CAT Connect oraz charakteryzuje się najwyższą mocą i udźwigiem z tych dwóch modeli. Zapewnia to największą produktywność przy minimalnych kosztach.

 

Nowa koparka CAT 336 GC zapewnia utrzymanie równowagi pomiędzy produktywnością, niższym zużyciem paliwa i niższymi kosztami eksploatacji. Gwarantuje to niezawodność i niskie koszty roboczogodziny.

 

Technologia zwiększa wydajność do 45%

 

W nowej koparce CAT 336 zastosowano najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania zwiększające produktywność. Zintegrowana technologia CAT Connect zwiększa wydajność operacyjną do 45% w porównaniu do tradycyjnych operacji niwelowania.

 

Standardowa technologia CAT Grade z systemem 2D dostarcza dane dotyczące głębokości, nachylenia i odległości poziomej do nachylenia za pomocą standardowego ekranu dotykowego, co zwiększa precyzję operacji. System można łatwo zmienić na CAT Grade z Advanced 2D lub CAT Grade z 3D.

 

System Standard Grade Assist automatyzuje ruchy wysięgnika, drążka i łyżki, tak aby operatorzy mogli bez wysiłku utrzymać odpowiedni poziom podczas kopania przy zastosowania jednej dźwigni.

 

System ważenia CAT Payload umożliwia osiągnięcie precyzyjnych wartości docelowych i zwiększenie wydajności załadunku dzięki funkcji ważenia na bieżąco i szacunkom w czasie rzeczywistym ładunku bez kołysania, aby nie dopuścić do nadmiernego lub zbyt małego załadunku.

 

Zintegrowana fabrycznie, standardowa funkcja „elektronicznego płotu” 2D, który zapobiega poruszaniu się jakiejkolwiek części koparki poza punktami określonymi przez operatora w szczególności podczas pracy pod konstrukcjami lub w pobliżu ruchu drogowego.

 

Osprzęt i oprogramowanie CAT LINK łączy miejsca pracy z biurem oraz zapewnia klientom informacje o krytycznym znaczeniu dla pracy maszyny.

... cdn.

CAT

 

Więcej już za tydzień, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

19/06/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU