REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Koparka wyburzeniowa Kobelco SK350DLC-10

Kilka tygodni temu Kobelco oficjalnie poinformowało o wprowadzeniu na europejski rynek nowej maszyny w swojej gamie. SK350DLC-10 to aktualnie najmniejszy sprzęt wyburzeniowy w portfolio japońskiego producenta, który powinien zostać bardzo dobrze przyjęty na Starym Kontynencie. Główne atuty maszyny to znakomita uniwersalność oraz ekologiczna, oszczędna jednostka napędowa.

 

System NEXT

 

NEXT to wizytówka aktualnej generacji maszyn wyburzeniowych Kobelco. Polega on na przystosowaniu sprzętu do pracy w różnych warunkach, dzięki czemu znacząco poprawia się uniwersalność maszyny. Japońscy inżynierowie udowodnili, że wcale nie trzeba wykorzystywać osobnych maszyn do rozbiórek wysokich elementów konstrukcyjnych, fundamentów itd. Wszystkie te prace można wykonać przy pomocy SK350DLC-10.

 

System NEXT zastosowany w prezentowanej maszynie umożliwia swobodne wyburzanie budynków wielopiętrowych z poziomu gruntu. SK350DLC-10 została wyposażona w mocowanie sięgające nawet na 21 metrów, przy nieco ponad 6-metrowym ramieniu. Maksymalne obciążenie mocowania w tej konfiguracji wynosi 2,6 tony, co pozwala bezpiecznie układać na gruncie nawet duże elementy konstrukcji ścian czy dachów. Dodajmy, że maksymalna głębokość robocza maszyny wynosi 6320 mm.

 

Ogromną zaletą systemu NEXT  jest również to, że po złożeniu ramienia wysokość mocowania wynosi zaledwie 2 metry (a całej maszyny tylko 3,2 metra). Umożliwia to bezproblemowe transportowanie maszyny na standardowej przyczepie, ograniczając tym samym koszty logistyki. Warto również podkreślić, że system NEXT gwarantuje błyskawiczną i bezproblemową wymianę osprzętu, co jest wręcz niezbędne podczas prowadzenia prac wyburzeniowych. Cała operacja – według zapewnień producenta – nie powinna trwać dłużej niż pół godziny.

...cdn.

Więcej na ten temat już w najbliższym numerze naszej e-gazety o maszynach budowlanych. Zapraszamy.

30/10/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU