REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Koparka Liebherr R 9800
od LEGO Technic

Opracowany przez Lego, we współpracy z firmą Liebherr, model koparki R 9800 jest wyposażony w szereg realistycznych funkcji. Replika Liebherr jest nie tylko nowym okrętem flagowym modeli LEGO Technic, ale to również pierwszy zestaw z możliwością podłączenia do inteligentnych urządzeń umożliwiających programowanie. Funkcja ta umożliwia użytkownikowi całkowitą kontrolę nad modelem za pomocą inteligentnego urządzenia, odtwarzając operacje i aplikacje jego oryginalnego odpowiednika firmy Liebherr. Zestaw składa się z 4108 elementów!

 

- Uważam, że dla każdej marki kontakt z LEGO Technic, w sprawie takiego projektu jak ten, jest wielkim zaszczytem! Co więcej, jeśli chodzi o opracowanie flagowego modelu serii, jest to wyraźny sygnał, że Twoja marka jest atrakcyjna i przekazuje wartości jakości i wydajności. Doświadczyliśmy fascynacji naszymi ogromnymi maszynami i zaawansowaną techniką - na przykład z gośćmi na naszych targach. Wierzymy, że zespół LEGO wykonał kawał dobrej roboty, aby uchwycić tę fascynację i przekształcić ją w imponujący model, który może zapoczątkować radość z pracy inżynierskiej, - powiedział Grégory Schuh, Marketing Manager w Liebherr Mining Equipment Colmar SAS we Francji.

 

- Chcieliśmy dać fanom jeszcze bardziej autentyczne doświadczenie, gdy budują na serio z elementów LEGO Technic. Ten nowy sposób sterowania zestawem LEGO Technic łączący świat fizyczny i cyfrowy jeszcze bardziej przybliża Cię do rzeczywistych replik modeli, które budujesz, - powiedział Niels Henrik Horsted, Dyrektor ds. Marketingu w LEGO Group.

...

 

Cały artykuł jest dostępny w naszym najnowszym numerze e-maszbud.pl. Zapraszamy do lektury.

01/11/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU