REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Koparka łańcuchowa DiggaBigfoot 900 - idealny wybór do układania instalacji

Koparki łańcuchowe są sprzętem, który stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznych minikoparek z łyżką. Wykorzystują je przede wszystkim firmy zajmujące się kładzeniem instalacji. Powód? Koparka łańcuchowa gwarantuje znacznie większą precyzję wykonywania wykopu, co oszczędza czas, pieniądze i umożliwia prowadzenie robót w dowolnych warunkach atmosferycznych. Tym razem przyjrzymy się bliżej możliwościom jednego z najciekawszych modeli dostępnych na polskim rynku, czyli DiggaBigfoot 900.

 

DiggaBigfoot 900: do czego można ją wykorzystać?

 

Prezentowana koparka łańcuchowa idealnie nadaje się do kopania rowów o głębokości od 600 do nawet 900 mm. Jej długość to 1920 mm, wysokość w poziomie wynosi 668 mm, a szerokość 1212 mm. Koparka wykonuje wykopy o maksymalnej szerokości 200 mm.

 

Są to parametry, które sprawiają, że sprzęt ten będzie bardzo dobrym wyborem dla firm zajmujących się układaniem światłowodów, wykonujących wykopy liniowe oraz melioracyjne.

Koparka może być wyposażona w łańcuch 1.654” lub 2.0”. Cztery systemy tnące są dobierane pod kątem indywidualnych potrzeb klienta, a więc mamy tutaj do czynienia z wyjątkowo uniwersalnym sprzętem, który świetnie dopasowuje się do konkretnych zastosowań i warunków pracy.

 

Technologia najwyższej jakości

 

Koparka łańcuchowa DiggaBigfoot 900 jest wyposażona w mocny, niezawodny planetarny układ napędowy marki Digga. Gwarantuje on świetną skuteczność maszyny nawet w bardzo trudnym terenie. Koparka nie ma problemu z drążeniem wykopów w kamienistym gruncie czy glinie, a nawet w zmrożonej ziemi. Pojedynczy świder ziemny odpowiada za odkładanie urobku po jednej stronie wykopu, dzięki czemu nie ma ryzyka zasypania się wykopu.

...

 

 

Cały artykuł jest dostępny w najnowszym numerze naszej

e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

Zapraszamy do lektury.

01/03/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU