REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Koparka kompaktowa Hitachi ZX85USB-6 z bardzo ekologicznym napędem

Podczas zbliżających się targów bauma 2019 zobaczymy mnóstwo rynkowych nowości, a jedną z nich będzie tytułowa maszyna japońskiego producenta. Koparka kompaktowa Hitachi ZX85USB-6 ma przekonać do siebie europejskich klientów świetnym stosunkiem ceny do wydajności, ale także niskimi kosztami eksploatacji. Nie bez znaczenia jest również to, że maszyna spełnia bardzo rygorystyczne normy środowiskowe.

 

Nowy silnik

 

Sercem prezentowanej maszyny jest jednostka napędowa zgodna z europejską normą Stage V, w której zastosowano filtr DPF oraz zawór EGR redukujący emisję NOx. Jest to oczywiście silnik wysokoprężny w układzie common rail o mocy 41,8 kW. Hitachi mocno podkreśla fakt, że mamy do czynienia z wyjątkowo oszczędną jednostką, a jej apetyt na paliwo można dodatkowo zredukować pracując w trybie ECO. Do dyspozycji operatora są ponadto liczne funkcje automatyzujące pracę maszyny i tym samym ograniczające zużycie oleju napędowego.

 

Wysoki komfort pracy

 

Hitachi ZX85USB-6 oferuje zupełnie nową kabinę spełniającą normę ROPS, w której znajdziemy m.in. oświetlenie LED. Kabina jest bardzo przestronna, a wszystkie przyrządy sterownicze zostały rozmieszczone w taki sposób, by każdy operator – niezależnie od wzrostu – miał do nich łatwy dostęp z poziomu fotela.

 

W maszynie opcjonalnie dostępna jest dźwignia funkcji pomocniczych, która przyda się w razie stosowania dodatkowego osprzętu, jak młot hydrauliczny. Dźwignia posiada proporcjonalny przełącznik dla dodatkowej instalacji rurowej, co gwarantuje zachowanie pełnej kontroli nad osprzętem podczas manewrowania.

 

Legendarna trwałość

 

Maszyny Hitachi są wybierane przez przedsiębiorców z wielu powodów, ale jednym z najważniejszych jest wysoki poziom zaufania do japońskiej marki. Koparka kompaktowa ZX85USB-6 kontynuuje tradycję dbania o świetną jakość wykonania. Ponadprzeciętną trwałość maszyny zapewniają zastosowane w niej wytrzymałe podzespoły, jak gruba płyta główna, aluminiowy radiator czy wysokowydajne tuleje z przodu.

31/03/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU