REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Koparka gąsienicowa Komatsu PC1250-11 z nowym systemem Power plus

Już w kwietniu tego roku japoński producent zapowiedział premierę nowej maszyny w swojej ofercie. Koparka gąsienicowa Komatsu PC1250-11 powoli wjeżdża na europejski rynek i już wiadomo, że na pewno będzie się liczyć w bardzo wyrównanej stawce. Nabywców powinna skusić nie tylko legendarna niezawodność maszyn Komatsu, ale także kilka szczególnie interesujących rozwiązań, które wyróżniają koparkę na tle konkurencji. Opisujemy je w naszym artykule.

 

Innowacyjny system Power plus

 

Power plus (P+) to bez wątpienia jedna z najciekawszych nowości, jakie znajdziemy w debiutującej koparce. Ten tryb umożliwia operatorowi natychmiastowe zmuszenie maszyny do pracy w najwyższym zakresie wydajności. Z wyliczeń Komatsu wynika, że aktywacja Power plus skutkuje wzrostem mocy silnika aż o 8%, co ma bezpośrednie przełożenie na możliwości robocze całej maszyny.

 

Oczywiście operator nadal będzie mieć do dyspozycji dwa standardowe tryby, czyli Power (P) oraz Economy (Eco), które dobrze znamy z pozostałych modeli maszyn Komatsu. Dodatkowo koparka oferuje dwa tryby sterowania wysięgnikiem. Operator może wybrać, czy w danej chwili bardziej zależy mu na szybkim wybieraniu materiału, czy może na precyzyjnym załadunku. Jest to bardzo wygodne i ma wpływ na większą produktywność koparki.

 

Koparka gąsienicowa Komatsu PC1250-11: ekologiczny napęd o bezkompromisowej wydajności

 

Sercem maszyny jest potężna jednostka napędowa o mocy 775KM, osiąganej przy zaledwie 1800 obrotach. Nietrudno się domyślić, że silnik charakteryzuje się świetną elastycznością, co będzie bardzo przydatne podczas pracy na wzniesieniach i w grząskim terenie. Jednostka ma co robić, bo koparka osiąga masę dochodzącą nawet do ponad 118 ton.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już w najbliższy piątek - w nowym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych. Zapraszamy.

29/08/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU