REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Koparka gąsienicowa Hyundai HX130 LCR – kompakt o wielkim sercu

Hyundai HX130 LCR to już trzeci model kompaktowej koparki gąsienicowej od Hyundaia. Ogółem jest to jednak już piętnasty model koparki od koreańskiego producenta. HX130 LCR została znacznie poprawiona względem dwóch poprzedniczek z serii HX.

 

Maszyna jest wszechstronna, zwinna, szybka i skuteczna, a przy tym wydajna. Żaden inny segment tej branży nie rozwija się tak szybko jak koparki kompaktowe, gdyż dają one więcej możliwości na budowie. Dlatego nowy model Hyundaia był potrzebny i w sposób szczególny zapełnia niszę w tym segmencie. Praca w ograniczonej przestrzeni nigdy nie była prostsza. Co takiego daje nam nowy model HX130 LCR?

 

Po pierwsze serce maszyny

 

Serce, czyli silnik to wysokoprężny Perkins 854F Stage IIIB, którego moc to aż 73 konie mechaniczne. Większa moc przekłada się na wydajniejszą i szybszą pracę nawet w trudnych warunkach. Co ważne, filtr cząstek stałych zamontowany przy silniku redukuje emisję spalin – teraz jest ona zgodna z nowoczesnymi normami. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma potrzeby stosowania systemu SCR, a więc i problemów związanych z użytkowaniem AdBlue. Mniejsze zużycie paliwa w modelu HX130 LCR to wynik współpracy lepszego układu chłodzenia, elektronicznego sprzęgła wentylatora oraz innowacyjnego systemu układu hydraulicznego. Dzięki temu znacznie zmniejszają się koszty poniesione na zakup paliwa.

...

 

Więcej na ten temat już wkrótce - w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

25/07/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU