REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Koparka gąsienicowa Volvo ECR355E

Nowa koparka Volvo Construction Equipment z serii E zużywa do 10% mniej paliwa, a przy tym oferuje większą siłę kopania i podnoszenia, łatwość sterowania i maksymalną dyspozycyjność. Dzięki temu spełnia najwyższe standardy wydajności i osiągów.

 

Volvo Construction Equipment przedstawia nową koparkę ECR355E o małym promieniu obrotu. Zbudowano ją w oparciu o sprawdzoną konstrukcję maszyn z serii E. Wyróżnia ją wysoka moc i precyzja, co sprawia, że jest idealnym 35-tonowym pomocnikiem podczas układania rur, prac szalunkowych i robót ogólnobudowlanych.

 

W sercu przeznaczonej do ciężkich zadań maszyny znajduje się potężny silnik Volvo zgodny z normami Stage IV/Tier 4 Final. Silnik Volvo D8 zapewnia wysoki moment obrotowy przy niskiej prędkości obrotowej, uzyskując aż 180 kW (241 KM) mocy, a także do 10% lepszą wydajność paliwową. Dzięki temu klienci mogą pracować wydajniej mniejszym nakładem środków. Zaawansowany układ elektrohydrauliczny doskonale współpracuje z doskonałym silnikiem Volvo, ograniczając ilość zużywanego paliwa i emitowanych spalin, a ponadto umożliwia szybsze i bardziej płynne działanie. Na skrócenie cyklu prac ma wpływ funkcja "pływającego wysięgnika", która pozwala zaoszczędzić moc pompy wykorzystywaną do opuszczania wysięgnika.

 

Koparka ECR355E jest wyposażona w zintegrowany system trybów pracy Volvo, który zwiększa wydajność i obniża koszty eksploatacji. Operator może wybrać tryb optymalny dla wykonywanego zadania: I (jałowy), F (precyzyjny), G (ogólny), H (ciężki) i P (maksymalna moc). Nowy tryb ECO wykorzystuje nowoczesną technologię elektronicznego sterowania pompą, co w większości warunków eksploatacyjnych pozwala zmniejszyć spalanie paliwa bez uszczerbku dla wydajności.

...

Volvo Maszyny Budowlane

 

Więcej na temat nowej koparki gąsienicowej Volvo znajdziesz w bieżącym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

28/01/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU