REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Koparka gąsienicowa Case CX245D SR ze zmniejszonym promieniem obrotu

W kwietniu firma Case zaprezentowała nową pozycję w swoim portfolio maszyn. Koparka gąsienicowa CX245D SR wyróżnia się przede wszystkim bardzo małym promieniem obrotu, dzięki czemu maszyna znakomicie sprawdzi się na ograniczonej przestrzeni. A właściwie już się sprawdza, ponieważ pierwsze koparki trafiły do klientów i zbierają bardzo pozytywne recenzje.

 

Bardzo nowoczesny układ napędowy

 

Koparka gąsienicowa Case CX245D SR to maszyna o masie 26 ton, którą napędza silnik o mocy 160 KM spełniający normę emisji spalin Tier 4 FinalStage IV. Zgodnie z zapowiedziami producenta maszyna oferuje bezkonkurencyjne parametry robocze, które są charakterystyczne dla całej serii D. Mowa tutaj o sile odspajania, maksymalnym udźwigu i sterowności. To wszystko dodatkowo zostało połączone z bardzo małym apetytem na paliwo.

 

W układzie napędowym zastosowano oczywiście cały zestaw podzespołów, których zadaniem jest redukcja emisji spalin. Bardzo ważne jest to, że Case zrezygnowało  filtra cząstek stałych, a więc wszyscy przedsiębiorcy, którzy dostają gęsiej skórki na dźwięk akronimu DPF, mogą odetchnąć z ulgą. Zamiast tego inżynierowie zastosowali układ selektywnej redukcji SCR oraz technologię DOC. Regeneracja układu nie jest także zbyt kosztowna – producent podaje, że zużycie płynu AdBlue odpowiada jedynie 2,5-3% całkowitego zużycia paliwa. Uzupełnienie płynu przypada co 5 pełnych tankowań, a więc nie jest to przesadnie uciążliwa czynność.

...

 

Więcej na ten temat już w kolejnym numerze naszej e-gazety o maszynach budowlanych.

18/07/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU