REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Konfigurator maszyn Komatsu - duże ułatwienie dla szukających sprzętu

Każdy, kto choć raz kupował nowy samochód w salonie, doskonale wie, ile czasu trzeba poświęcić na skonfigurowanie modelu pod kątem własnych potrzeb i możliwości finansowych. Dokładnie tak samo wygląda to w przypadku maszyn budowlanych. Obecnie producenci oferują tak ogromną liczbę opcji, że przedsiębiorca szukający sprzętu do swojej  firmy może się w tym łatwo pogubić. Zauważyła to firma Komatsu, która postanowiła znacznie ułatwić zadanie swoim klientom, oddając do ich dyspozycji konfigurator maszyn Komatsu w wersji online. Jak działa to narzędzie? Sprawdzamy jego możliwości krok po kroku.

 

Na dobry początek

 

Aktualna wersja narzędzia umożliwia skonfigurowanie minikoparki lub jednej koparko-ładowarki z oferty Komatsu, a także ułatwia jej zakup w dogodnym dla przedsiębiorcy terminie. Można jednak w ciemno założyć, że jeśli to rozwiązanie będzie się cieszyło rosnącą popularnością wśród klientów, Komatsu zdecyduje się na rozszerzenie bazy modeli.

 

Pierwsze, co trzeba zrobić, to wejść na stronę komatsupoland.pl/konfigurator-maszyn. Ekran startowy wprowadza nas w cały proces konfiguracji. Przejdźmy go wspólnie w dalszej części artykułu.

...

 

Pełna wersja artykułu będzie dostępna 31 sierpnia, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

 

30/08/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU