REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Kompaktowa koparka kołowa VOLVO EW60E w sam raz na miasto

Kompaktowa koparka kołowa Volvo EW60E potrafi szybko zaskarbić sobie przychylność właściciela jak i operatora. Tak było w przypadku egzemplarza dostarczonego do Zakładu Drogowego ANTCZAK cztery miesiące temu.

 

- ZD ANTCZAK to rodzinna firma z blisko 30-letnią historią w branży budowlanej. Zdecydowaliśmy się na maszynę od Volvo z uwagi na dużą ilość wykonywanych prac na chodnikach w centrum miast gdzie występuje bardzo mało miejsca na manewry. Koparko-ładowarki są zbyt duże, a minikoparki zbyt małe. Maszyny konkurencyjnych marek - podobne wielkościowo - są na podwoziach gąsienicowych, co w dużym stopniu ogranicza ich mobilność. Koparka kołowa Volvo EW60E, mimo małych gabarytów, jest w stanie załadować samochód ciężarowy z wysoką burtą. - tak wybór maszyny Volvo argumentował Pan Łukasz Antczak – Wiceprezes firmy.

 

- Nie bez znaczenia była możliwość przetestowania maszyny w codziennej pracy. Operatorzy po kilku dniach korzystania z Volvo EW60E nalegali wręcz, aby jej nie oddawać. - dodał po chwili.

 

Kompaktowa koparka kołowa Volvo EW60E charakteryzuje się większą kabiną, która oferuje operatorowi komfortowe warunki pozwalające uzyskać większą wydajność. Kabina zapewnia niezrównany komfort, który przyczynia się do wzrostu wydajności i zmniejszenia zmęczenia operatora, co przekłada się na precyzyjną pracę. A co myśli o niej operator?

...

Artur Jankowski

 

O czym myśli operator koparki kołowej Volvo EW60E, Pan Maciej Kałka, dowiecie się już w przyszłym tygodniu, w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym.

21/11/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU