REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Komatsu HD1500-8: pierwsze wozidło z europejskim certyfikatem CE

Europejska branża budowlana z niecierpliwością czekała na tę informację. Komatsu oficjalnie ogłosiło, że do klientów ze Starego Kontynentu trafi nowe wozidło sztywnoramowe HD1500-8. To pojazd o niezwykłych możliwościach przewozowych, zaprojektowany z dbałością o najmniejsze szczegóły, wyróżniający się znakomitą jakością wykonania i bogatym wyposażeniem standardowym. Jest to także pierwsze wozidło, które uzyskało certyfikat CE, potwierdzający jego zgodność z europejskimi dyrektywami jakościowymi.

 

Wozidło sztywnoramowe o potężnych możliwościach

 

HD1500-8 to pojazd do zadań specjalnych. Wozidło osiąga masę 107,6 tony, natomiast jego ciężar użyteczny wynosi aż 142 tony. Ogromna wywrotka o pojemności 50 m3 ma blisko 13 metrów długości i 5,8 m szerokości. Wysokość załadunku wynosi około 11,5 metra. Są to wartości, które predysponują pojazd do pracy w najcięższych warunkach. Wozidło szczególnie dobrze sprawdzi się w kopalniach i przy budowie autostrad.

 

Najwyższa jakość wykonania

 

Nowe wozidło gwarantuje właścicielom całkowicie bezproblemową eksploatację. Pojazd został zaprojektowany w taki sposób, aby znosić największe obciążenia, nie wymagając przy tym zbyt częstych czynności serwisowych. Kluczowe elementy wozidła, czyli rama, przekładnia i tylny most, są wykonane z doskonałych, wytrzymałych materiałów i zostały odpowiednio wzmocnione.

...

 

Więcej na ten temat już wkrótce - w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

25/07/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU