REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Klienci HKL Baumaschinen Polska z wizytą w fabrykach Kramer i Kubota

Firmy mają coraz większą świadomość tego, jak ważne jest utrzymywanie bliskich, profesjonalnych relacji z klientami. Z takiego założenia wyszła również firma HKL Baumaschinen Polska, która z okazji jubileuszu 25-lecia działalności w naszym kraju, zaprosiła swoich klientów na bardzo atrakcyjny wyjazd do fabryk Kramer i Kubota. Dlaczego właśnie tam? Ponieważ HKL jest oficjalnym dealerem maszyn budowlanych obu producentów. Jak było? Zapraszamy na krótką relację.

 

Na początek Kramer

 

Pierwszym przystankiem na trasie wycieczki była niemiecka fabryka Kramera, znajdująca się w miejscowości Pfullendorf nieopodal pięknego Jeziora Bodeńskiego. Goście mogli zwiedzić halę produkcyjną ładowarek kołowych oraz zapoznać się z historią firmy. To jednak była dopiero przygrywka. Po lunchu wszyscy zostali zaproszeni na plac demonstracyjny, gdzie zaprezentowano możliwości ładowarek Kramer 5035, 5095 oraz 8155. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyła się ta ostatnia maszyna, będąca najnowszym modelem w ofercie producenta.

 

Kramer 8155 należy do kategorii ładowarek 9-tonowych. Ładowarka posiada łyżkę o pojemności 1,55 m3 oraz oferuje obciążenie użytkowe wideł na poziomie 3900 kilogramów. Maszynę napędza silnik Deutz o mocy 136 KM, który spełnia normę emisji spalin EU Stage IV.

 

Wśród najciekawszych rozwiązań warto wymienić funkcję szybkiego biegu (świetny sposób na obniżenie zużycia paliwa oraz poziomu hałasu w kabinie), trzy tryby jazdy, dwukierunkowy wentylator, cztery reflektory, automatykę powrotu szufli, regulację przepływu oleju w trzecim obiegu sterowania oraz funkcję Smart Driving.

 

Zwiedzający sporo uwagi poświęcili także ładowarce Kramer 5095, która w Polsce była prezentowana podczas majowych targów Intermasz w Poznaniu. Maszyna w standardzie jest wyposażona w łyżkę o pojemności 0,95 m3. Ładowarkę napędza 75-konny silnik Kohler, którego konstrukcja pozwala na rozwinięcie o 17% wyższego momentu obrotowego. Jednostka ta spełnia normę emisji spalin EU Stage IIIB i – co ważne – nie wykorzystuje filtra cząstek stałych.

...cdn.

 

Więcej już jutro, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzętach i maszynach budowlanych. Zapraszamy.

21/12/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU