REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Jubileuszowe XXV Targi Autostrada-Polska

Między 14, a 16 maja Kielce zamienią się w miasto maszyną budowlaną stojące, a to wszystko, za sprawą Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska. Tegoroczna edycja jest o tyle wyjątkowa, że w jej trakcie obchodzony będzie jubileusz 25-lecia tych najbardziej prestiżowych i najważniejszych targów budownictwa drogowego w Polsce. Co roku w trakcie ich trwania skupiają one specjalistów w tej dziedzinie, przedstawicieli firm budowlanych i zarządców dróg z całego świata. Jak co roku także i tym razem imprezę tę patronatem medialnym objął portal e-maszbud.pl

 

Konferencje i wystawy

 

Wzorem ubiegłych lat, w okresie trwania tegorocznych targów zaplanowano szereg atrakcji dla gości odwiedzających hale targów Kielce. Wśród nich zorganizowano między innymi konferencje poruszające najważniejsze problemy i zagadnienia związane z budownictwem drogowym i nie tylko, w których udział będą brali najlepsi specjaliści w tej dziedzinie. Dzięki temu Targi Autostrada-Polska stają się doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, a także nabycia nowej wiedzy.

 

Liczne pokazy i projekty prezentowane w ciągu trzech dni targów, pozwalają dodatkowo tę wiedzę usystematyzować oraz sprawdzić w praktyce.

 

W poprzednim roku na Targach Autostrada-Polska zaprezentowało się, aż 418 firm. W tym roku ze względu na rosnący prestiż imprezy i jej uznanie wśród specjalistów, a także specjalną jubileuszową edycję, przewidywana jest jeszcze większa ilość wystawców, prezentujących swoje maszyny i usługi dla zwiedzających.

 

Także ilość konferencji i seminariów, w porównaniu do ubiegłych lat jest znacznie większa. Dla miłośników nowoczesnych rozwiązań zostanie przygotowana konferencja Innowacje w drogownictwie.

 

Natomiast osoby, które przykładają uwagę do bezpieczeństwa w sektorze drogowym z pewnością znajdą coś dla siebie w trakcie konferencji poświęconej Bezpieczeństwu technicznemu maszyn budowlanych i pojazdów.

...

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna w najnowszym wydaniu naszej e-gazety o maszynach budowlanych. Zapraszamy do lektury.

30/04/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU