REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

JCB wprowadza nowy model minikoparki - JCB 15C-1

JCB poszerza swoją ofertę minikoparek, wprowadzając model 15C-1 - czternasty model od czasu wprowadzenia w 2014 roku pierwszej z maszyn nowej generacji.

 

Konwencjonalna minikoparka ma podobną konstrukcję, z takim samym wyborem osprzętu jak wprowadzony w zeszłym roku model 16C-1. Obie maszyny są napędzane silnikiem wysokoprężnym o mocy 11,7 kW, choć w 15C-1 zastosowano pompę zębatą, podczas gdy w układzie hydraulicznym 16C-1 zastosowano pompę tłokową o zmiennej wydajności. Obydwie mini koparki są  wyposażone w mechaniczne pomocnicze elementy sterujące.

 

Model 15C-1 jest przeznaczony głównie na rynek wynajmu. Konstrukcja zbudowana jest na krótszym stałym podwoziu, posiada długie gąsienice i mechaniczne napinacze gąsienic. W przeciwieństwie do 15C-1, model 16C-1 posiada podwozie o zmiennej szerokości, zapewniające dodatkową stabilność podczas kopania i podnoszenia.

... cdn.

 

Więcej na temat nowej minikoparki JCB 15C-1 już w przyszłym tygodniu - w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

 

20/02/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU