REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

INTERMASZ 2018 w pigułce, czyli co nas czeka w Poznaniu?

Wielu wystawców, najnowsze maszyny, efektowne pokazy, inspirujące spotkania – to wszystko przygotowali dla nas organizatorzy targów INTERMASZ 2018, które odbędą się równolegle z najważniejszymi targami branży budowlanej BUDMA. Nas oczywiście najbardziej interesuje część poświęcona maszynom. Wiadomo już, że w Poznaniu pojawią się czołowi producenci sprzętu, dlatego na pewno będzie co zwiedzać i z kim porozmawiać. Aby ułatwić Wam wybór i poruszanie się po ogromnym terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, przygotowaliśmy przegląd tych najciekawszych wydarzeń w pigułce.

 

HKL Baumaschinen

 

O targowych propozycjach firmy HKL Baumaschinen piszemy w tym wydaniu E-maszbud.pl – zachęcamy do lektury. Teraz wspomnimy więc tylko, że firma zaprezentuje maszyny, które idealnie trafiają w potrzeby rynku wynajmu. Są wytrzymałe, prost w obsłudze, bezawaryjne i bardzo wydajne. Pierwsze skrzypce na stoisku HKL powinny grać modele: Kramer 5065, Kramer 5085T, Kramer 5095, Kubota KX019 oraz Kubota KX027.

 

Szczególnie ciekawie zapowiada się natomiast pokaz możliwości ładowarki Kramer 5055e, czyli modelu w 100% elektrycznego. Dzięki temu, że maszyna nie emituje spalin, jej prezentacja odbędzie się w hali targów.

 

EWPA na INTERMASZ 2018

 

Czołowy sprzedawca maszyn i sprzętu budowlanego do Poznania przywiezie kilka interesujących propozycji. Pierwszą z nich jest kompaktowa ładowarka CASE 321 F, która imponuje świetną relacją wielkości do wydajności. Trudno uwierzyć, że tak mała maszyna może oferować aż tak dobre właściwości robocze. Warto się o tym przekonać osobiście.

 

Kolejną propozycją od CASE będzie koparko-ładowarka 695. Ta maszyna przede wszystkim wyróżnia się komfortową kabiną i bardzo wygodnym systemem sterowania, co doceni każdy operator.

 

Na stoisku EWPA będziemy mogli zobaczyć także ładowarkę kołową CASE 821 G, czyli 18-tonową maszynę charakteryzującą się bardzo niskim zużyciem paliwa. W dobie drogiego oleju napędowego taki sprzęt musi się spotkać z dużym zainteresowaniem przedsiębiorców.

 

EWPA zaprezentuje również maszyny spoza oferty CASE. Jedną z nich będzie ciekawa miniładowarka GEHL AL 340 z napędem hydrostatycznym. Jest to sprzęt, który przypadnie do gustu każdemu operatorowi, głównie za sprawą bardzo przyjaznego sterowania i dobrego zachowania w trudnym terenie.

 

Poza tym EWPA pokaże ładowarkę teleskopową MERLO 40.17, która idealnie sprawdza się podczas pracy w nierównym terenie. Maszyna daje możliwość dowolnego ustawienia stabilizatorów za pomocą niezależnych dźwigni.

...

 

Więcej na ten temat już w poniedziałek - w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie maszynach budowlanych.

26/01/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU