REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Inteligentne Komatsu hitem roku 2017 na rynku maszyn budowlanych

Komatsu Poland w maju ubiegłego roku wprowadziło na polski rynek maszyny iMC (intelligent Machine Control). Spycharki oraz koparki Inteligentne Komatsu są to maszyny wyposażone w fabrycznie zainstalowany oraz skalibrowany system 3D GNSS. Inaczej mówiąc jest to system zintegrowany z maszyną. Testowe Komatsu D61PXi-24 cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród polskich klientów i jeździło cały czas z budowy na budowę lub było prezentowane klientom na placu pokazowym przy siedzibie Komatsu Poland w Sulejówku. Zorganizowanych zostało kilkanaście pokazów demo, gdzie firmy na własnych placach budowy mogły sprawdzić możliwości tej maszyny i przekonać się o jej zaletach. Maciej Gremblewski odpowiedzialny za maszyny Inteligentne mówi nam, że:w Komatsu Poland na samym początku podjęto decyzję, że najlepiej będzie kiedy klient sam wypróbuje tę maszynę i zintegrowany z nią system w praktyce i przekona się o jej bezkonkurencyjności. Bowiem żadna komputerowa prezentacja ani opis maszyny nie odzwierciedlą w całości tego co nasze maszyny Inteligentne potrafią. Jesteśmy pewni swojego znakomitego rozwiązania i nie obawiamy się pokazania go w praktyce – kontynuuje Inżynier Produktu ds. Maszyn Inteligentnych z Komatsu Poland.

 

Pokazy te za każdym razem kończyły się dużym uznaniem klienta i wiele z nich zaowocowało późniejszą sprzedażą. Komatsu Poland dostarczyło w zeszłym roku klientom w Polsce nie tylko spycharki Inteligentne, ale również i koparki Inteligentne z łyżką ATB (Auto Tilt Bucket – łyżka z automatycznym nachyleniem). Zainteresowanie produktem iMC Komatsu jest przeogromne ponieważ Komatsu Poland jako jedyne w Polsce oferuje w pełni zintegrowany z maszyną system 3D na spycharki oraz koparki, a dodając do tego fakt, że koparka działa w trybie automatycznym bije konkurencję na głowę. Co do spycharek iMC Komatsu integracja systemu 3D z maszyną to jedno, a rozwiązanie bezmasztowe i możliwość pracy w automacie począwszy od spychania zgrubnego do końcowej niwelacji terenu to drugie. Komatsu w spycharkach iMC oferuje system całkowicie zintegrowany z maszyną co oznacza, że po pierwsze jego instalacja jest wykonana w fabryce w idealnych warunkach, a po drugie kalibracja oraz wymiarowanie jest zrobione z dokładnością mm. Komatsu mierzy swoje maszyny Inteligentne przy użyciu tachimetru oraz niwelatora, co jest sprawą unikalną na rynku systemów sterowania maszyn.

...

Komatsu

 

Więcej na temat nowej inteligentnych maszyn Komatsu znajdziesz w bieżącym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

28/01/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU