REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Inteligentna spycharka Komatsu D65EXi-PXi-18 ze zintegrowanym systemem 3D – jakość i wydajność w jednym

W dzisiejszych czasach, kiedy maszyny bardzo często pracują nawet 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, ich jakość oraz wytrzymałość ma dla klienta kluczowe znaczenie. Dotyczy to również systemu 3D. Obecnie jakakolwiek nieprawidłowość w działaniu systemu 3D w maszynie budowlanej może sparaliżować i doprowadzić do przestoju kilku sprzętów naraz, zależnych od maszyny z systemem. By temu zapobiec, Komatsu jako pierwszy, a jednocześnie jedyny producent maszyn budowlanych, zintegrował system 3D z maszyną.

 

Rozwiązanie to zrewolucjonizowało rynek, a maszyny inteligentne Komatsu są coraz częściej pożądane na placach budowy. Dlaczego system ten jest bardziej trwały od systemów zewnętrznych? Przede wszystkim dlatego, że jego montaż oraz kalibracja są wykonywane na etapie budowy maszyny w fabryce, a sam system instalowany jest w taki sposób, aby ryzyko jego uszkodzenia było minimalne.

 

Weźmy pod lupę spycharkę Komatsu, D65EXi/PXi-18. W maszynie tej antena GNSS umieszczona jest na stałe na dachu kabiny oraz wyposażona w dodatkową osłonę; z kolei czujniki ukryte są na siłownikach. Nie ma też żadnych wiszących kabli na spycharce. Wszystko jest zrobione z największą starannością i dbałością o najmniejsze detale.

 

Rzut oka na parametry techniczne

 

Spycharka Komatsu D65EXi-PXi-18 to maszyna o masie eksploatacyjnej w przedziale od 20,9 do 22,5 tony. Napędza ją jednostka Komatsu osiągająca moc 220 KM i spełniająca normę emisji spalin EU Stage V. Pojemność lemiesza to od 3,69 do 5,61 m3, a jego wymiary to 3,4 x 1,4 (Sigma) m x m. Możliwe jest także zakupienie modelu z 6-pozycyjnym lemieszem, składanym do transportu z obu stron.

 

Co wyróżnia tę spycharkę na tle konkurencji, jeżeli chodzi o zalety samej maszyny? Posiada ona podwozie typu PLUS. Oznacza to, że ogniwa są wzmocnione i wyposażone w mokre tuleje. Ma to ogromne przełożenie na żywotność podwozia maszyny, bo dzięki takiemu rozwiązaniu jest ona zdecydowanie dłuższa. Dodatkowo spycharka Komatsu D65EXi-PXi-18 ma najniższe w swojej klasie dawkowanie AdBlue, co przekłada się na jego mniejsze zużycie i wymierne oszczędności.

...

 

Pełna wersja artykuły jest dostępna w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

02/04/20

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU