REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Hyundai HX300AL: 
nowa 30-tonowa koparka 
z ekologicznym napędem

Szalejący kryzys epidemiczny i gospodarczy zmusza producentów maszyn do przekładania zaplanowanych już premier. Na szczęście udało się tego uniknąć Hyundaiowi. Koreański producent, zgodnie z zapowiedziami, wprowadza do swojej oferty nową 30-tonową koparkę gąsienicową HX300AL, której napęd spełnia normę emisji spalin EU Stage V. Ta maszyna wykorzystuje mnóstwo zaawansowanych technologii dla przyspieszenia tempa realizacji robót, a także obniżenia ich kosztów, co w czasach „po koronawirusie” będzie mieć kluczowe znaczenie dla przedsiębiorców. 

 

Hyundai HX300AL: czas na nową erę

 

Ta koparka gąsienicowa została zaprojektowana w oparciu o zupełnie nową konstrukcję podwozia oraz napędu. Producent zastosował tutaj szereg rozwiązań, które mają bezpośrednie przełożenie na wydajność pracy, w tym hydrauliczną regulację przepływu, ulepszone sterowanie kompatybilne z inteligentnymi systemami 2D i 3D i wiele innych.

 

Na szczególną uwagę zasługuje niezależne sterowanie regulacją pompy elektrycznej EPIC, dzięki czemu maszyna oferuje lepszą wydajność paliwową, a przy tym jest łatwiejsza w kontrolowaniu przez operatora. Według Hyundaia to rozwiązanie pozwala oszczędzić nawet do 8% oleju napędowego.

 

Warto także wspomnieć o automatycznej blokadzie bezpieczeństwa, która zapobiega niezamierzonemu uruchomieniu koparki, zwiększając tym samym bezpieczeństwo operatora i innych osób na placu budowy.

...

 

Cały artykuł jest już dostępny w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych. Zapraszamy do lektury.

04/05/20

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU