REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

HKL na Targach INTERMASZ i BUDMA 2018

Targi INTERMASZ oraz BUDMA 2018 to pierwsza w tym roku okazja, aby na żywo zapoznać się z najnowszymi propozycjami dla branży budowlanej. Swoją obecność zapowiedzieli najważniejsi gracze, w tym firma HKL Baumaschinen Polska. Jej stanowisko powinno się cieszyć dużym powodzeniem, szczególnie wśród przedsiębiorców zainteresowanych wynajmem lub zakupem ładowarek i minikoparek. HKL zaprezentuje kilka bardzo ciekawych propozycji ze stajni firm Kramer oraz Kubota.

 

Kramer 5055e

 

Prezentacja tej ładowarki kołowej powinna być prawdziwym hitem całych targów. Jest to model elektryczny, dlatego z jego możliwościami zwiedzający zapoznają się w ciepłej hali, co gwarantuje wysoką frekwencję.

 

Kramer 5055e to maszyna w 100% elektryczna – nie mamy tutaj do czynienia z technologią hybrydową. Producent stworzył ją od podstaw w myśl idei Zero Emission. Ładowarka nie emituje więc żadnych spalin, dzięki czemu może bez przeszkód pracować w zamkniętych pomieszczeniach, halach, magazynach etc. To rewolucja, która jeszcze do niedawna wydawała się być tylko melodią przyszłości.

 

Ładowarkę napędza silnik elektryczny o mocy 15 kW, który zapewnia do 5 godzin nieprzerwanej pracy. Czas ładowania wynosi natomiast 6-7 godzin, a wystarczy do tego zwykłe gniazdko elektryczne 230V. Drugi silnik, oczywiście także elektryczny, ma moc 22 kW i odpowiada za obsługę hydrauliki.

 

Kramer utrzymuje, że zwrot z inwestycji w tę ładowarkę następuje po przepracowaniu zaledwie 2000 godzin. Nowości budzą jednak zawsze spore obawy, dlatego obecność firmy HKL Baumaschinen Polska na Targach INTERMASZ i BUDMA będzie świetną okazją, aby obalić kilka mitów.

...

 

Więcej na temat maszyn, które zaprezentuje HKL Baumaschinen Polska na Targach INTERMASZ już wkrótce, w najnowszym numerze e-maszbud.pl

18/01/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU