REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Hitachi zaprezentuje nowe minikoparki na bauma 2019

Bauma 2019 zbliża się wielki krokami, a my poznajemy coraz więcej szczegółów na temat planów poszczególnych wystawców. Wszystkie karty odkryła już firma Hitachi, która do Monachium przywiezie m.in. najnowsze modele swoich minikoparek. W e-maszbud.pl przyglądamy się tym maszynom, analizując ich największe zalety. Czy podbiją portfele europejskich przedsiębiorców?

 

Hitachi ZX19-6

 

Najmniejsza spośród najnowszych minikoparek japońskiego producenta zaskakuje bardzo przestronną kabiną, która gwarantuje wysoki komfort pracy nawet rosłym operatorom. Uwagę zwraca jej idealnie kwadratowy kształt. Jest to maszyna wprost stworzona do prac przy uzbrajaniu terenów, kopaniu fundamentów czy rozbiórkach budynków.

 

Do napędu tej minikoparki Hitachi użyło nowego silnika spełniającego normę emisji spalin EU Stage V. Jest to więc bardzo ekologiczna jednostka, co oczywiście odpowiada na aktualne potrzeby europejskiego rynku.

 

Zaletą maszyny jest minimalny promień skrętu, co umożliwia prowadzenie prac na ciasnej przestrzeni, również tuż przy ścianie budynku. Warto wspomnieć o tym, że wąż hydrauliczny został umieszczony wewnątrz wysięgnika, dzięki czemu jest chroniony przed przypadkowym uszkodzeniem.

 

W kabinie znajdziemy m.in. duży monitor LCD, składany pedał jazdy oraz nowe oświetlenie LED. Spora powierzchnia przeszkleń ułatwia obserwację terenu, co ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo pracy.

...

Cdn.

 

Więcej na ten temat w lutowym (02.2019) numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym.

31/03/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU