Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

Nowa średnia ładowarka kołowa Hitachi to szczegółowa ewolucja udanego modelu poprzedniej generacji, oferująca wyjątkową wszechstronność oraz wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo.

 

Korzystając z bieżących badań rynku europejskiego, Hitachi dopracowało model ZW150-6 do potrzeb operatorów: starannie przeanalizowano ich wymagania w zakresie większej wszechstronności bez uszczerbku dla osiągów, a także położono nacisk na bezpieczeństwo i komfort.

 

Ładowarka ZW150-6 jest napędzana nowym silnikiem zgodnym z Stage IV, o takiej samej wydajności jak ZW150-5, ale przy zmniejszonym zużyciu paliwa* i niższych kosztach eksploatacji. Kabina ładowarki zapewnia najlepszą widoczność we wszystkich kierunkach. Maszyna ta jest jedną z najcichszych maszyn w swojej klasie.

 

Zaprojektowana pod kątem wszechstronności

 

Hitachi ZW150-6 nadaje się do szerokiej gamy projektów, włączając w to projekty budownictwa ogólnego i drogowego oraz przemysłowe. ładowarka jest dostępna z opcjonalnym osprzętem do obsługi  gospodarowania odpadami i dla rolnictwa, takimi jak osłona przeciwpyłowa chłodnicy, osłona przed przedniej szyby i system filtracji ciśnieniowej.  Zapewniają one dodatkową ochronę operatorowi w warunkach dużego zapylenia (zarządzanie odpadami i wyburzanie lub podczas pracy z kompostem).

 

Trzy rodzaje ramion podnoszących - standardowy, wysoki i równoległy - zapewniają jeszcze większą elastyczność. Równoległe ramię podnoszące zapewnia efektywną obsługę przy mniejszych odchyleniach osprzętu. Jest idealny do wideł paletowych -  zapewnia zwiększoną kontrolę obciążenia i lepszą widoczność niż standardowe ramię podnoszące.

 

Podczas pracy w  ośnieżonych, śliskich lub błotnistych warunkach system kontroli trakcji ZW150-6 pomaga uniknąć poślizgu opon, a ostatecznie zapobiega nadmiernemu zużycu paliwa oraz obniża koszty eksploatacji. Jest szczególnie przydatny w lekkich zastosowaniach, takich jak usuwanie śniegu. Dla ZW150-6 dostępnych jest również kilka rodzajów opon, w zależności od środowiska pracy.

 

Zaprojektowany pod kątem wydajności

 

Innym czynnikiem przyczyniającym się do uniwersalności ładowarki ZW150-6 jest przekładnia hydrostatyczna. Składa się z jednej pompy i dwóch silników; umożliwia bardzo precyzyjne ruchy przy niskich prędkościach i zapewnia dodatkowe korzyści w postaci zwiększonej produktywności i wydajności.

 

Kolejnym przykładem zaawansowanej technologii wbudowanej w ZW150-6 jest urządzenie do oczyszczania spalin, zaprojektowane w celu redukcji emisji zanieczyszczeń oraz poziomu hałasu. Urządzenie składa się z katalizatora utleniającego olej napędowy, rury mieszającej mocznik, układu selektywnej redukcji katalizatora (SCR) i tłumika. System SCR wstrzykuje mocznik do gazów wydechowych w celu redukcji tlenku azotu.

 

Najwyższy komfort i bezpieczeństwo

 

Dzięki doskonałej widoczności, lepszej izolacji akustycznej i przyjaznym dla użytkownika funkcjom, kabina modelu ZW150-6 sprawia, że ??praca jest wygodniejsza i bezpieczniejsza dla operatorów. Kamera cofania z tyłu i lusterka szerokokątne, zakrzywiona osłona silnika oraz reorientacja rury wydechowej i wlotu powietrza zapewniają lepszy widok na otoczenie operatora.

 

Diody LED na tylnych światłach drogowych zwiększają widoczność maszyny na zakurzonych placach budowy. 

 

Dla łatwej obsługi, opcjonalna automatyczna regulacja wysokości podnośnika może być regulowana przez operatorów za pośrednictwem monitora, zgodnie z ich potrzebami. Funkcja kontroli jazdy zapewnia płynną jazdę na wszystkich rodzajach terenu, minimalizując przechyły maszyny.

 

Łatwa w utrzymaniu

 

Aby zapewnić szybką i łatwą konserwację oraz codzienną kontrolę, ZW150-6 posiada szeroko otwierane boczne osłony silnika, które zapewniają lepszy dostęp. Filtr powietrza i zbiornik mocznika są łatwo dostępne z poziomu gruntu.

 

"Konserwacja, komfort operatora i wszechstronność są niezwykle ważne dla naszych klientów", mówi kierownik produktu Hitachi Construction Machinery (Europe) NV Wheelilader Vasilis Drougkas. "ZW150-6 ewoluowała, aby przekroczyć rosnące oczekiwania operatorów. Dodatkowo ładowarka może być również wyposażony w szereg specjalnie zaprojektowanych oryginalnych akcesoriów Hitachi Genuine oraz szybkozłączy, aby zoptymalizować jej działanie.

 

*Zużycie paliwa zmniejszyło się o 19% w transporcie i o 6% w załadunku

 

Hitachi / tłum. e-maszbud.pl

Hitachi udoskonala ładowarkę kołową ZW150-6
28 stycznia 2018

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA


REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia