REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Good Design Award dla CASE

CASE Construction Equipment otrzymał prestiżową nagrodę Good Design Award dla Project TETRA, koncepcji zasilanej metanem ładowarki kołowej, która zapewnia wgląd w zrównoważoną, powiązaną i zaawansowaną technologicznie przyszłość budownictwa.

 

Program Good Design jest najstarszym programem nagród za wzornictwo, organizowanym przez The Chicago Athenaeum: Muzeum Architektury i Projektowania we współpracy z Europejskim Centrum Architektury Projektowania Artystycznego i Studiów nad Miastem, a także wyróżnia najlepiej zaprojektowane produkty na całym świecie pod względem zrównoważonego rozwoju, doskonałego wzornictwa i niezrównanej funkcjonalności.

 

Jury 69. programu Good Design, złożonego z renomowanych międzynarodowych specjalistów z dużym doświadczeniem w projektowaniu, wybrało tegorocznych zwycięzców, kierując się oryginalnymi kryteriami programu, które obejmują innowacyjność, funkcjonalny i ekologiczny wpływ każdego zwycięskiego produktu. Jako laureat nagrody, Project TETRA znajdzie się w  Roczniku Dobry Design na lata 2019-2020 i będzie można go obejrzeć na stronie internetowej Muzeum pod adresem https://www.good-designawards.com/

 

Koncepcja ładowarki kołowej CASE, opracowana wspólnie przez inżynierów CASE i międzynarodowe zespoły projektowe CNH Industrial, zmienia koncepcję ładowarki kołowej. Pokazuje opłacalność alternatywnych paliw w sprzęcie budowlanym oraz możliwość wykorzystania paliw wytwarzanych z odpadów i źródeł odnawialnych. Ładowarka jest napędzana sprawdzonym silnikiem metanowym, wyprodukowanym przez siostrzaną markę CASE FPT Industrial, który zapewnia takie same osiągi jak jego odpowiednik zasilany olejem napędowym.

...

Tłum. e-maszbud.pl, wg CASE

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym.

24/12/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU