Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

Firma Caterpillar Inc. z przyjemnością ogłasza zawarcie porozumienia z firmą Kennametal Inc., w ramach którego klienci firmy Caterpillar na całym świecie zyskają dostęp do wirników produkowanych na zamówienie oraz diamentowych i węglikowych narzędzi skrawających wykorzystywanych podczas cięcia i frezowania nawierzchni.


Ta współpraca zapewni naszym klientom, za pośrednictwem sieci dealerów Cat , dostęp do maszyn światowej klasy, szerokiej gamy wirników, znakomitej technologii narzędzi do skrawania oraz doświadczenia w dziedzinie przemysłu”, mówi Paul Clark, generalny kierownik produktu w zakresie układania nawierzchni w firmie Caterpillar Inc. „To kolejny krok w kierunku zapewnienia większego zadowolenia naszych klientów”.


Pete Dragich, wiceprezes firmy Kennametal Inc. i przewodniczący segmentu infrastrukturalnego, podkreśla: „Ta współpraca wykorzystuje długoletnią reputację firm Kennametal i Caterpillar w branży odbudowy dróg oraz wspiera nasze wspólne zaangażowanie na rzecz dostarczania naszym klientom najlepszych rozwiązań. Dzięki połączeniu naszych sprawdzonych produktów i doświadczenia z najlepszymi w tej klasie maszynami firmy Caterpillar i szeroką siecią dealerów będziemy w stanie dostarczyć bezkonkurencyjne rozwiązania w zakresie skrawania przeznaczone dla klientów zajmujących się odnową dróg na całym świecie”.


Produkty i wsparcie techniczne firmy Kennametal będą natychmiast dostępne u dealerów Cat. Klienci, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat pełnej oferty, powinni skontaktować się z lokalnym dealerem Cat lub przedstawicielem firmy Kennametal.

 

CAT

Firmy Caterpillar i Kennametal ogłaszają współpracę w zakresie technologii narzędzi skrawających
29 listopada 2017

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA


REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia