Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

Firma Caterpillar Inc. z przyjemnością ogłasza zawarcie porozumienia z firmą Kennametal Inc., w ramach którego klienci firmy Caterpillar na całym świecie zyskają dostęp do wirników produkowanych na zamówienie oraz diamentowych i węglikowych narzędzi skrawających wykorzystywanych podczas cięcia i frezowania nawierzchni.


Ta współpraca zapewni naszym klientom, za pośrednictwem sieci dealerów Cat , dostęp do maszyn światowej klasy, szerokiej gamy wirników, znakomitej technologii narzędzi do skrawania oraz doświadczenia w dziedzinie przemysłu”, mówi Paul Clark, generalny kierownik produktu w zakresie układania nawierzchni w firmie Caterpillar Inc. „To kolejny krok w kierunku zapewnienia większego zadowolenia naszych klientów”.


Pete Dragich, wiceprezes firmy Kennametal Inc. i przewodniczący segmentu infrastrukturalnego, podkreśla: „Ta współpraca wykorzystuje długoletnią reputację firm Kennametal i Caterpillar w branży odbudowy dróg oraz wspiera nasze wspólne zaangażowanie na rzecz dostarczania naszym klientom najlepszych rozwiązań. Dzięki połączeniu naszych sprawdzonych produktów i doświadczenia z najlepszymi w tej klasie maszynami firmy Caterpillar i szeroką siecią dealerów będziemy w stanie dostarczyć bezkonkurencyjne rozwiązania w zakresie skrawania przeznaczone dla klientów zajmujących się odnową dróg na całym świecie”.


Produkty i wsparcie techniczne firmy Kennametal będą natychmiast dostępne u dealerów Cat. Klienci, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat pełnej oferty, powinni skontaktować się z lokalnym dealerem Cat lub przedstawicielem firmy Kennametal.

 

CAT

Firmy Caterpillar i Kennametal ogłaszają współpracę w zakresie technologii narzędzi skrawających

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

  1. pl
  2. en

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia