REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Elektryczne taczki MUV od Nu-Star wspierają firmy rozbiórkowe w realizacji ambitnych projektów

Rozwój sytuacji gospodarczej na świecie jest w tym momencie niemożliwy do przewidzenia, ale powinniśmy optymistycznie zakładać, że poszczególne branże w końcu dźwigną się z kryzysu. Jedną z pierwszych będzie budowlanka, zwłaszcza biorąc pod uwagę ogromną liczbę rozpoczętych projektów wymagających zakończenia. W tym artykule przeniesiemy się na place budowy w Londynie oraz w Liverpoolu, a precyzyjniej – przyjrzymy się projektom rozbiórkowym realizowanym w obu aglomeracjach. Realizujące je firmy w swoich pracach wykorzystują elektryczne taczki MUV od Nu-Star. Są to idealne warunki do przetestowania możliwości tego sprzętu.

 

Londyn: taczki Nu-Star na pierwszej linii frontu

 

W stolicy Wielkiej Brytanii trwają prace związane z renowacją historycznych budynków w centrum miasta – są to zabytki II klasy, a więc od wykonawców wymaga się zachowania pierwotnego wyglądu konstrukcji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. To w oczywisty sposób komplikuje sytuację i wymusza stosowanie rozwiązań, które przyspieszą realizację robót.

 

Za część wyburzeniową projektu odpowiada firma Tilley&Barrett, która od początku „zatrudniła” do pracy elektryczne taczki MUV od Nu-Star. Wykonawcy doceniają je przede wszystkim za to, że nie emitują spalin i są bezgłośne, dzięki czemu mogą być z powodzeniem wykorzystywane do usuwania materiałów z wnętrz budynków. Najbardziej oczywistą zaletą taczek jest natomiast odciążenie pracowników oraz niebagatelne przyspieszenie prac rozbiórkowych. Operatorzy chwalą sprzęt za niski poziom wibracji oraz zwrotność, co pozwala dużo szybciej i bezpieczniej wykonywać poszczególne zadania, bez ryzykowania uszkodzeniem zabytkowych konstrukcji.

 

- W pierwszej fazie realizacji projektu wykorzystywaliśmy tylko dwie taczki MUV, bo chcieliśmy sprawdzić, jak poradzą sobie w tych specyficznych warunkach pracy pod presją czasu. To była doskonała decyzja. Dzięki przyspieszeniu robót mogliśmy oddelegować część pracowników do wykonywania innych zadań. Sami pracownicy również bardzo chwalą sobie taczki od Nu-Star. Dużym atutem tego sprzętu jest świetna wydajność baterii, co pozwala nam pracować bez niepotrzebnych przestojów – akumulatory ładujemy w nocy. Zdecydowaliśmy się więc kupić dwie kolejne taczki elektryczne. – powiedział Eddie Mc Daid, kierownik operacyjny w Tilley&Barrett.

...

 

Więcej na ten temat już w tym tygodniu, w nadchodzącym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

31/03/20

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU