REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Elektronarzędzia Bosch Professional do prac dekarskich

W kameralnej części warszawskich Starych Włoch powstaje nowoczesny apartamentowiec. Za prace dekarskie w tej inwestycji odpowiada Grupa Dekarska Łomianki. Jej pracownicy używają kilku elektronarzędzi Bosch z linii Professional, które ze względu na swoją niewielką wagę, kompaktowe rozmiary i dużą wydajność są idealne do pracy na dachach.


Wykonanie dachu nowej inwestycji w warszawskich Starych Włochach powierzono ekipie Emila Dąbrowskiego z Grupy Dekarskiej Łomianki. Członkowie ekipy w  swojej pracy używają elektronarzędzi Bosch dla profesjonalistów i zgodzili się podzielić swoimi opiniami o tym sprzęcie.


Jednym z używanych narzędzi jest akumulatorowa szlifierka kątowa Bosch GWS 18-125 V-LI Professional. Zasilana akumulatorem litowo-jonowym 18 V o pojemności aż 5 Ah zapewnia wyjątkowo długą pracę przy zachowaniu najwyższej wydajności.

 

- Elektronarzędzia zasilane akumulatorami o dużej pojemności oferuje większość producentów. Ale ten model szlifierki Bosch wyróżnia niewielka waga i bardzo dobre wyważenie. Dzięki temu narzędzie pewnie leży w dłoni i można nim pracować dłuższy czas bez zmęczenia. - mówi Emil Dąbrowski.

...

 

Więcej na temat elektronarzędzi Bosch Professional do prac dekarskich już w najbliższym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym.

20/11/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU