REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Dzień Klienta w HKL Baumaschinen Polska: bo liczy się nie tylko biznes

HKL Baumaschinen w tym roku obchodzi 25-lecie obecności na polskim rynku. Preludium tego, co czeka nas w grudniu, mieliśmy 24 maja , kiedy to kontrahenci firmy (obecni i przyszli) zostali zaproszeni na Dzień Klienta w poznańskiej siedzibie przedsiębiorstwa. To tradycyjna impreza, podczas której można na chwilę zapomnieć o „twardym biznesie” i w przyjemnej atmosferze zapoznać się z ofertą firmy. Jak było? Tego dowiecie się z naszej krótkiej relacji.

 

Okazja do wymiany doświadczeń

 

HKL Baumaschinen Polska organizuje Dzień Klienta cyklicznie. Formuła sprawdza się od lat, a wysoka frekwencja dowodzi, że producenci maszyn, przedsiębiorcy, firmy leasingowe i kooperatorzy chcą zacieśniać relacje z tym czołowym dostawcą części i maszyn dla branży budowlanej oraz drogowej.

 

Impreza ma luźniejszy charakter, ponieważ wszystkim od czasu do czasu potrzeb trochę oddechu. Goście HKL Baumaschinen Polska mogli rozpiąć guziki od koszuli i bez krawatów porozmawiać o tym, co słychać we wspomnianych branżach. Problemów nie brakuje i nie da się ich oczywiście rozwiązać w trakcie picia kawy. Warto natomiast je analizować w szerszym gronie i przy udziale specjalistów.

 

Prezentacja maszyn i osprzętu

 

Dzień Klienta to impreza, która łączy w sobie elementy towarzyskie i komercyjne. Firma HKL Baumaschinen Polska zaprosiła swoich gości do zapoznania się z nowościami w swojej ofercie. Były to między innymi kompaktowe ładowarki Kramer o sztywnej ramie i czterech kołach skrętnych, które są idealnym wyborem dla przedsiębiorców korzystających z wynajmu maszyn.

...

Cały artykuł jest dostępny w najnowszym numerze naszej

e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

Zapraszamy do lektury.

 

01/06/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU