REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Dwie nowe maszyny w ofercie JCB - walec CT260 i minikoparka elektryczna 19C-1E

Podczas targów Executive Hire Show firma JCB zaprezentuje swoje dwie nowe propozycje, które z pewnością wzbudzą spore zainteresowanie wśród zwiedzających. Mowa o walcu CT260 oraz przede wszystkim minikoparce elektrycznej 19C-1E. E-maszbud.pl już teraz przygląda się najważniejszych cechom obu maszyn.

 

Minikoparka JCB 19C-1E

 

To bez wątpienia najciekawsza nowość w ofercie JCB. Minikoparka z napędem elektrycznym nie tylko nie emituje spalin, ale też pracuje niemal bezgłośnie, co bezpośrednio przekłada się na komfort pracowników oraz mieszkańców sąsiadujących z miejscem prowadzenia robót. Maszyna może być z powodzeniem wykorzystywana do prac wewnątrz budynków, nawet pozbawionych wydajnego systemu wentylacji.

 

Za napęd minikoparki odpowiada silnik elektryczny zasilany przez trzy akumulatory o pojemności 312 Ah. Ładowanie ze zwykłego gniazdka 230V ma trwać zaledwie 5-6 godzin. To kolejny krok w stronę nieuchronnej „elektryfikacji” maszyn budowlanych.

 

Walec JCB CT260

 

Walec tandemowy o ciężarze roboczym wynoszącym 2740 kilogramów jest napędzany silnikiem o mocy 18,5 kW spełniającym normę emisji spalin Tier 4 Final. Co ważne, JCB nie zastosowało tutaj filtra DPF. Nie ma również potrzeby korzystania z dodatków paliwowych.

 

Walec oferuje trzy ustawienia poziomu wibracji: dla obu bębnów, niezależny dla przodu i dla tyłu, a także funkcję automatycznej kontroli wibracji w standardzie. Seryjnym elementem wyposażenia jest również system telematyki JCB LiveLink.

 

Poza opisanymi maszynami, JCB podczas targów Executive Hire Show zaprezentuje także inne modele przeznaczone specjalnie dla rynku wynajmu, czyli: minikoparkę 18Z-1, elektryczny podnośnik nożycowy 1930E, wozidło HTD5, wywrotkę 1-T1, kompaktową koparkę ładującą czy serię generatorów, wież oświetleniowych i zasilaczy.

21/12/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU