REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Drugi dzień Targów INTERMASZ 2018 za nami!

Minął drugi dzień Targów INTERMASZ 2018. Hale 7 i 7a, w których wystawiają się Firmy z maszynami budowlanymi cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Po rozmowach z Gośćmi odwiedzającymi stoiska Firm prezentujących maszyny budowlane, mogę z całą pewnością stwierdzić: połączenie Targów BUDMA i INTERMASZ to był strzał w dziesiątkę. Siłą rzeczy "plac budowy" to bardzo szerokie pojęcie, które bezsprzecznie łączy ze sobą szalunki, rusztowania, narzędzia i odzież roboczą z koparkami i żurawiami, ładowarkami i całą gamą pozostałych maszyn budowlanych. Tych samych Gości, odwiedzających stoiska Wystawców, spotykaliśmy zarówno przy maszynach budowlanych jak i przy stoiskach ze sprzętem dekarskim, rusztowaniach itp. 

 

Jeżeli ktoś z Was jest w Poznaniu albo ma możliwość tu dojechać do 2 lutego - serdecznie zapraszamy. Jest co oglądać i jest z kim fachowo porozmawiać. Firmy takie jak HKL Baumaschinen Polska, Grausch i Grausch, EWPA, Volvo Maszyny Budowlane, Wacker Neuson, Serafin i inni wiodący producenci oraz Dealerzy maszyn budowlanych - wszyscy Oni "uzbroili się" w świetnie przygotowany personel, który w profesjonalny sposób prezentuje  możliwości wystawianych maszyn i sprzętu budowlanego.

 

Fakt, że Targi odbywają się "pod dachem" czyli w halach wystawienniczych, daje zarówno zwiedzającym jak i wystawcom komfort termiczny: jest ciepło, nie wieje i nie pada. Można skupić się na zwiedzaniu, oglądaniu i rozmowach.

 

Catering też jest niezły: można zjeść ciepły posiłek, prawdziwego rogala poznańskiego zwanego rogalem świętomarcińskim a także napić się dobrej kawy.


Więcej na temat imprezy już w przyszłym tygodniu w aktualnościach naszej e-gazety o maszynach budowlanych.

31/01/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU