REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Doosan wzmacnia swoją pozycję na rynku EMEA

1 września Doosan Bobcat i Doosan Infracore ogłosiły zamiar przeniesienia działalności Doosan Heavy z Doosan Bobcat do Doosan Infracore. Obie strony kontynuują proces transferu, aby umożliwić każdej organizacji pełne skoncentrowanie się na wzmocnieniu swoich podstawowych kompetencji. Proces ten będzie obowiązywał od 1 stycznia 2018 roku.

 

Wcześniej, Doosan Bobcat EMEA* zintegrował sprzedaż i dystrybucję swojego kompaktowego i ciężkiego sprzętu budowlanego w jednym miejscu, dążąc do maksymalizacji efektów współpracy w obu firmach, co przyczyniło się do wzmocnienia pozycji w rejonie EMEA. Firma jest przekonana, że dzięki przeniesieniu działalności, ten wzrost będzie jeszcze większy.

 

Zmiany te umożliwią również firmie Doosan Infracore wzmocnienie kluczowych kompetencji przedsiębiorstwa Heavy poprzez wykorzystanie jego potencjału eksperckiego i przejęcie pełnej odpowiedzialności za całkowity proces, począwszy od rozwoju produktu i sprzedaży, po samą produkcję, pod jednym, globalnym przywództwem.

 

Alvaro Pacini, prezes Doosan Bobcat EMEA powiedział: - Głównym celem tej zmiany jest dalsze wzmocnienie naszego skupienia się na podstawowej działalności w ramach zintegrowanego globalnie zespołu kierowniczego, zarówno dla Doosan Infracore jak i Doosan Bobcat.

Zespół Doosan Bobcat EMEA będzie nadal poświęcał szczególną uwagę i wiedzę fachową produktom Bobcat oraz wspierał dealerów i klientów. Ta zmiana organizacyjna wyraźnie świadczy o naszym zaangażowaniu w długofalowy sukces rozwoju firmy naszej i naszych cenionych partnerów. Proces ten nie wprowadza żadnych zmian, ani nie wpływa na działalność Bobcat, Geith i Doosan Portable Power.

 

* EMEA - Europa, Bliski Wschód, Afryka.

12/09/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU