REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Doosan Portable Power pokaże nowe kompresory i generator na bauma 2019

Targi bauma 2019 to nie tylko maszyny budowlane, ale także osprzęt i akcesoria niezbędne przy realizacji inwestycji. Kilka interesujących nowości do Monachium przywiezie firma Doosan Portable Power, która zaprezentuje swoje kompresory 12/205 i 12/255, sprężarkę przenośną 7/53R oraz generator G20.

 

Nowości w ofercie kompresorów DPP

 

Modele 12/205 i 12/255 to kompresory zaliczane do gamy sprężarek spełniających normę emisji spalin Stage V. W sumie cała generacja obejmuje 6 modeli zapewniających dostawy powietrza na poziomie od 20,5 do 30 m3/min przy ciśnieniu roboczym od 8,6 do 21 barów. Oba kompresory, które zobaczymy na stoisku DPP, są napędzane silnikiem Stage C V6 firmy Cummins, korzystającym ze zintegrowanego układu oczyszczania spalin.

 

Bardzo ważną informacją dla przyszłych użytkowników jest również to, że dzięki opcjonalnemu systemowi ECOmizer sprężarki mogą zużywać aż o 75% mniej paliwa (następuje samoczynne wyłączenie jednostki w trybie bezczynności).

 

Idealna sprężarka dla wynajmu

 

Sprężarka przenośna 7/53R została zaprojektowana specjalnie z myślą o rynku wynajmu. Sprzęt wyróżnia się znakomitą wydajnością, trwałością oraz łatwością obsługi. Dostarcza 5,0 m3/min sprężonego powietrza o ciśnieniu znamionowym 7 barów. Dużym atutem jest fakt, że sprężarka spełnia wymogi kategorii przyczep O1 (750 kilogramów). Prezentowany model charakteryzuje się też modułową konstrukcją, dzięki czemu oferuje szerokie możliwości w zakresie rozbudowy o dodatkowe akcesoria, jak światła LED czy grill Heavy Duty.

 

Generator G20

 

Ten nowy generator w ofercie Doosan Portable Power oferuje moc wyjściową na poziomie 19 kVA. Producent zastosował w nim silnik wysokoprężny Yanmar o mocy 18 kW, który spełnia normę emisji spalin EU Stage V. Prezentowany model również powinien szczególnie zainteresować wypożyczalnie sprzętu budowlanego, jak i ich klientów.

 

Warto zwrócić uwagę na bardzo pojemny zbiornik paliwa, który gwarantuje nawet 47 godzin nieprzerwanej pracy przy 75% obciążenia. Generator oferuje funkcję elektrycznego sterowania, posiada także komorę zasilania zapewniającą wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności. Ciekawym dodatkiem jest panel sterowania 4510 Deep Sea Electronics, który przekazuje wszystkie kluczowe informacje na temat parametrów roboczych urządzenia.

31/03/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU