REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Doosan Infracore Europe wprowadza gotowe zestawy Leica i Trimble 3D

Coraz więcej firm docenia, jak ogromnym ułatwieniem w codziennej pracy jest stosowanie systemów automatycznego sterowania i niwelacji terenu. Rośnie popyt, rośnie też podaż, co jest bardzo dobrą informacją dla przedsiębiorców szukających optymalnego rozwiązania dla siebie, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i ceny. Firma Doosan Infracore Europe wprowadziła właśnie do swojej oferty nowe, gotowe zestawy Leica oraz Trimble 3D, które są kompatybilne z koparkami z przedziału 14-30 ton.

 

Zestawy plug&play

 

Oferta Doosan Infracore Europe została uzupełniona o zestawy Leica iCON oraz Trimble GCS900, przeznaczone zarówno do maszyn z wysięgnikiem mono, jak i przegubowym. Systemy różnią się wchodzącymi w ich skład elementami, jednak każdy z nich jest gotowy do instalacji na maszynie – oczywiście po wcześniejszym potwierdzeniu kompatybilności.

 

Dużą zaletą zestawów jest to, że nie trzeba od razu instalować wszystkich komponentów. Przedsiębiorca może zdecydować się na przygotowanie instalacji, a później (po zebraniu funduszy) zainwestować już w kompletny system od Leica lub Trimble.

 

Instalacją oraz kalibracją systemu zajmują się przeszkoleni specjaliści Leica/Sitech. Proces ten niekoniecznie musi się wiązać z ingerencją w konstrukcję maszyny (wierceniem, spawaniem). Poszczególne elementy systemów mogą być montowane na wspornikach magnetycznych.

 

Szczegółowych informacji na temat nowych zestawów sterowania 3D Leica i Trimble udzielają oficjalni dilerzy Doosana, u których można również zamówić system wraz z usługą jego instalacji.

28/01/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU