REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Dni Otwarte w firmie Serafin połączone z otwarciem ważnej inwestycji

Okres przedwakacyjny to tradycyjnie czas, gdy wiele firm chce w nieco luźniejszej atmosferze przypomnieć się klientom i partnerom biznesowym. Sprzyja temu pogoda, która umożliwia organizowanie różnych wydarzeń na świeżym powietrzu. Tym tropem już od kilku lat idzie Serafin. Firma 25 i 26 maja zaprosiła na trzecie już Dni Otwarte, podczas których goście mogli zapoznać się z jej ofertą maszyn dla branży budowlanej i nie tylko.

 

Wyjątkowa edycja

 

Tegoroczne Dni Otwarte w Serafin zostały połączone z oficjalnym otwarciem nowej hali magazynowo-produkcyjnej w Skale koło Krakowa. To bardzo ważna inwestycja dla firmy, która jest kluczowym elementem rozwoju przedsiębiorstwa działającego na polskim rynku od 2005 roku. Goście mogli zwiedzić halę i przekonać się, że Serafin to wiarygodny partner w biznesie.

 

Najważniejsze podczas Dni Otwartych są jednak prezentacje sprzętu, który firma szczególnie poleca swoim klientom. Serafin ma bogatą ofertę urządzeń dla różnych branż, w tym budowlanej, ogrodniczej, brukarskiej czy komunalnej. Dlatego impreza przyciągnęła wielu specjalistów działających w wymienionych sektorach. Nie zabrakło także dealerów Serafina, a gośćmi specjalnymi wydarzenia byli przedstawiciele australijskiej marki Digga oraz fińskiego producenta Japa.

 

Pokazy sprzętu godnego polecenia

 

Stałym elementem Dni Otwartych w firmie Serafin jest prezentacja najciekawszych maszyn ogrodniczych. Goście mogli więc zobaczyć w akcji kosiarki samojezdne, karczownice, ciągniki jednoosiowe czy glebogryzarki separacyjne. Kto nie wiedział, musi uwierzyć na słowo: możliwości tych maszyn robią ogromne wrażenie.

...

 

Cały artykuł jest dostępny w najnowszym numerze naszej

e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

Zapraszamy do lektury.

01/06/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU