REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Dmuchawy śniegowe CAT – świetna alternatywa dla pługa

Bohater kultowego filmu Stanisława Barei mawiał, że „jak jest zima, to musi być zimno”. Możemy sparafrazować jego słowa i napisać, że jak jest zima, to powinno być biało. Z tym w ostatnich latach bywa bardzo różnie, choć w tym roku zima do wielu regionów naszego kraju zawitała wyjątkowo wcześnie. Służby coraz rzadziej dają się zaskakiwać pogodzie, a gdy już dojdzie do intensywnych opadów śniegu, drogowcy często są w stanie błyskawicznie usprawnić ruch. Duża w tym zasługa nowoczesnego sprzętu, na który składają się nie tylko standardowe solarki i pługi. W tym artykule sprawdzamy, jak działają dmuchawy śniegowe CAT – bardzo skuteczny osprzęt do usuwania śniegu. 

 

Stworzone do zimowego utrzymania dróg 

 

Ale nie tylko dróg. Zaletą dmuchaw śniegowych jest to, że świetnie sprawdzają się także w usuwaniu śniegu z chodników, alejek spacerowych, parkingów, dróg dojazdowych, ulic miejskich i dróg szybkiego ruchu. 


Siłą tego sprzętu jest więc przede wszystkim znakomita uniwersalność. Pod tym względem dmuchawy dystansują klasyczne pługi, które nie wszędzie mogą pracować z uwagi na ryzyko uszkodzenia nawierzchni.

...

 

Więcej na temat dmuchaw śniegowych marki CAR już za tydzień, w ostatnim w tym roku numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym: e-maszbud.pl

13/12/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU