REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Codzienna obsługa maszyny budowlanej. Poradnik E-maszbud.pl!

Wszyscy dobrze wiemy, jak to jest. Maszyna budowlana każdego dnia pracuje na najwyższych obrotach. Zmieniający się klimat spowodował, że wiele sprzętów jest wykorzystywanych praktycznie przez cały rok. Brakuje więc czasu, by prawidłowo zadbać o kondycję maszyny – pracuje się na niej tak długo, aż nie odmówi posłuszeństwa. Problem w tym, że zwykle wtedy jest za późno na działania doraźne, a właściciela czeka głębsze sięgnięcie do portfela. Dlatego w tym poradniku zachęcamy, aby zwrócić baczną uwagę na codzienną obsługę maszyny budowlanej.

 

Nie bagatelizować problemów

 

Nigdy nie jest tak, że maszyna budowlana pracuje bezawaryjnie do pierwszej poważnej usterki. Nawet sprzęty renomowanych producentów, narażone na skrajne warunki pracy, w pewnym momencie zaczynają niedomagać. Rolą operatora jest wychwycić pierwsze niepokojące objawy i poinformować o nich bezpośredniego przełożonego. To oczywiście wymaga ustalenia konkretnych zasad w firmie.

 

Jeśli drobne problemy zaczynają się nawarstwiać, a operator przechodzi nad nimi do porządku dziennego, prędzej czy później maszyna ulegnie poważnej awarii. Jej usunięcie będzie o wiele droższe i bardziej czasochłonne niż bieżący serwis.

...

 

Więcej na temat codziennej obsługi maszyny budowlanej już w poniedziałek, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

24/01/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU