REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

CobraPROi od Atlas Copco - pierwszy na świecie młot spalinowy z wtryskiem paliwa

Młoty spalinowe to urządzenia charakteryzujące się bardzo dużą uniwersalnością zastosowania. W praktyce trudno jest sobie bez nich wyobrazić realizację inwestycji budowlanej, drogowej, rozbiórkowej czy wielu projektów instalacyjnych. Producenci prześcigają się w pomysłach na unowocześnienie swoich sprzętów i gdy już wydawało się, że nic więcej nie da się tutaj poprawić, całą konkurencję zaszachowała firma Atlas Copco. Zaprezentowała ona pierwszy na świecie młot spalinowy z wtryskiem paliwa Cobra PROi. Przyglądamy się mu bliżej.

 

Linia młotów spalinowych Atlas Copco Cobra

 

Cobra to cała rodzina młotów spalinowych, które już w momencie rynkowego debiutu zdobyły sobie ogromną popularność wśród profesjonalistów. Do tej pory linia obejmowała dwa modele (PROe oraz TTe) w dwóch wariantach. Teraz dołączył do nich prezentowany model PROi z wtryskiem paliwa.

 

Linia Cobra wyróżnia się bardzo wysoką jakością wykonania i świetną ergonomią. Warto tutaj wspomnieć o elektrycznym rozruchu, systemie HAPS ograniczającym drgania przenoszone na uchwyt i tym samym chroniącym operatora przed kontuzją oraz znakomitym stosunku masy własnej do wydajności. Dodatkowo młoty z linii Cobra są dostępne w dwóch wersjach: krótkiej i długiej oraz z szeroką gamą osprzętu roboczego.

 

Cobra PROi: korzyści z zastosowania wtrysku paliwa

 

Do tej pory żaden producent nie zdecydował się wprowadzić do seryjnej produkcji młota spalinowego z wtryskiem paliwa. Dlaczego? Można się domyślać, że chodzi o koszty wdrożenia tej technologii, a także o poprawność działania układu w dłuższej perspektywie. Inżynierowie Atlas Copco poszli jednak pod prąd. Doskonałe opinie na temat trwałości młotów z rodziny Cobra każą podejrzewać, że również PROi z wtryskiem paliwa nie będzie sprawiać właścicielom większych problemów.

...

 

Pełna wersja artykułu będzie dostępna 31 sierpnia, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

30/08/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU