REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Chwytaki elektromagnetyczne DYNASET

Dynamiczny rozwój infrastruktury naszego kraju wiąże się nie tylko z powstawaniem nowych inwestycji, ale także burzeniem i rozbieraniem budynków oraz innych obiektów architektonicznych czy komunikacyjnych. Przedsiębiorstwa specjalizujące się w tego typu pracach sięgają po coraz nowocześniejsze urządzenia, pozwalające skrócić czas i zwiększyć dokładność odseparowywania elementów metalowych od niemetalowych. Przykładem takiego bardzo przydatnego sprzętu są chwytaki elektromagnetyczne DYNASET, których dystrybutorem na polskim rynku jest firma Serafin.

 

Jak to działa?

 

Po uruchomieniu elektromagnesu wytwarzane jest pole magnetyczne, które z dużą siłą przyciąga metalowe elementy do powierzchni magnesu. Pozostałe części, np. wykonane z PVC czy drewna, pozostają na podłożu. W ten sposób można bardzo łatwo odseparować poszczególne materiały. Czas pracy wyraźnie się skraca, jest ona także znacznie bardziej efektywna.

 

Pole magnetyczne jest aktywne do momentu, aż przez elektromagnes przepływa prąd elektryczny. Jego źródło może być zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne – wszystko zależy od konstrukcji konkretnego elektromagnesu. DYNASET oferuje przedsiębiorcom oba rozwiązania.

... cdn.

 

Więcej na temat chwytaków elektromagnetycznych DYNASET już w piątek, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

24/04/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU