REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Chwytaki brukarskie - duże wsparcie dla każdej ekipy

Prace brukarskie nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście profesjonalne ekipy mogą dziś korzystać z szerokiego wyboru sprzętu, który odciąża pracowników i pozwala znacznie przyspieszyć tempo realizacji robót, bez obniżenia ich jakości. Do tej kategorii zaliczymy chwytaki brukarskie, które występują w wariancie ręcznym oraz podwieszanym. W tym artykule zaprezentujemy kilka szczególnie interesujących urządzeń, które zdecydowanie można polecić profesjonalnym ekipom brukarskim.

 

Pierwsza kwestia: na co zwrócić uwagę wybierając chwytaki brukarskie?

 

Przede wszystkim na markę producenta. Tutaj nie warto dać się skusić na przesadne oszczędności, ponieważ mówimy o sprzęcie, który ma nie tylko usprawnić codzienną pracę, ale także zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa. Rozsądnie będzie zatem zainwestować w chwytaki renomowanych firm, wśród których można śmiało wymienić Mimal, Probst czy Jazon. Urządzenia tych marek są dostępne w ofercie sklepu iSprzęt.pl, partnera tego poradnika.

 

Jak wspomnieliśmy wcześniej, podstawowy podział chwytaków brukarskich sprowadza się do urządzeń ręcznych oraz podwieszanych. Warto jednak wiedzieć, że istnieją również chwytaki uniwersalne, przeznaczone zarówno do ręcznego, jak i mechanicznego przenoszenia większych elementów, jak chociażby krawężniki.

 

Kolejną kwestią, na którą zwracamy uwagę przed zakupem, jest przeznaczenie chwytaka. Modele dwusuwakowe służą do przenoszenia płyt gresowych, z kolei chwytaki walizkowe najlepiej sprawdzają się do transportowania krawężników. Dostępne są również chwytaki do przenoszenia i układania koryt ściekowych, chwytaki do płytek i trylinki, płyt ażurowych, kratownic betonowych, do ustawiania przepustów i rur kanalizacyjnych.

 

Stąd też firma, która chce zainwestować w profesjonalne chwytaki brukarskie, w pierwszej kolejności powinna przeanalizować swoje potrzeby na podstawie najczęściej realizowanych robót. Pamiętajmy, że używanie chwytaka zgodnie z jego przeznaczeniem jest warunkiem długiej i bezawaryjnej eksploatacji urządzenia.

...

 

Cały artykuł jest dostępny w najnowszym numerze naszej

e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

Zapraszamy do lektury.

30/06/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU