REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Chwytak wielofunkcyjny Hunklinger S400 - prace brukarskie nigdy nie były łatwiejsze

Hunklinger to jeden z najbardziej cenionych producentów chwytaków hydraulicznych, które są podstawowym sprzętem wykorzystywanym przy pracach brukarskich. Chwytak umożliwia znaczne przyspieszenie realizacji inwestycji, odciąża pracowników i minimalizuje ryzyko poważnej kontuzji oraz uszkodzenia cennego materiału. W tym artykule przybliżymy Wam możliwości modelu Hunklinger S400, czyli chwytaka wielofunkcyjnego o uniwersalnym charakterze i bardzo dobrych parametrach.

 

Jedno urządzenie, wiele możliwości roboczych

 

Ogromną zaletą chwytaka wielofunkcyjnego jest to, że można go wykorzystać nie tylko do standardowego układania krawężników ale także kostki brukowej w ograniczonym zakresie. Model Hunklinger S400 świetnie nadaje się również do układania innych elementów betonowych, jak płyty ażurowe i chodnikowe. To także idealny wybór do przenoszenia i ustawiania przedmiotów małej architektury, np. kwietników. 

 

Dodatkowo prezentowany chwytak można wykorzystać do przenoszenia kamieni i głazów, co będzie bardzo przydatne podczas prac przy zagospodarowywaniu terenów zielonych. S400 sprawdzi się do ustawiania palisad oraz wielowarstwowego układania ażurów. Jak widać zakres możliwości tego sprzętu jest bardzo szeroki, co doceni każda ekipa brukarska czy firma zajmująca się aranżacjami ogrodów i parków.

 

Czym wyróżnia się chwytak wielofunkcyjny Hunklinger S400?

 

Ten model oferuje regulowaną rozpiętość szczęk. Jest to duże ułatwienie dla operatora, który może jednocześnie przenosić przedmioty o różnych rozmiarach (w tym bardzo małe) bez konieczności każdorazowej zmiany osprzętu. Po podpięciu chwytaka do układu hydraulicznego maszyny budowlanej zyskujemy więc niemal nieograniczone możliwości w zakresie wykorzystania urządzenia na dowolnym placu budowy.

 

Chwytak Hunklinger S400 jest oferowany wraz z licznymi akcesoriami, w tym wymiennymi szczękami i przystawkami. Inwestując w dodatkowy osprzęt przedsiębiorca zyskuje więc urządzenie o ogromnej funkcjonalności, które realnie zwiększy efektywność pracy brygady brukarskiej.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już wkrótce, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzętach i maszynach budowlanych.

26/11/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU