REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Chwytak do kostki brukowej Hunklinger P01 Twist. Ogromne wsparcie dla ekip brukarskich

Układanie kostki brukowej, szczególnie na dużych placach, wymaga doskonałej organizacji pracy. W przypadku zaawansowanych inwestycji już dawno odeszło się od klasycznego modelu, w którym cały proces układania realizowano ręcznie. Obecnie profesjonaliści korzystają z chwytaków do kostki brukowej, dzięki którym praca postępuje znacznie szybciej i jest bardzo dokładna. W tym artykule prezentujemy możliwości jednego z najciekawszych urządzeń tego typu na rynku, chwytaka P01 w wersji Twist firmy Hunklinger.

 

Do wszystkich typów kostki

 

Chwytak występuje w kilku wersjach wyposażenia: Solo, Semi, Profi oraz Twist. Tej ostatniej przyjrzymy się nieco później. Teraz skupmy się na pierwszym wariancie. Już w podstawowej wersji chwytak P01 daje wykonawcom bardzo szerokie możliwości w zakresie zautomatyzowania pracy.

 

Urządzenie P01 Solo nadaje się do układania kostki brukowej o grubości od 5 do 14 cm. Charakterystyczne dla tego modelu jest to, że oferuje bardzo silne główne szczęki ściskające, nie potrzebne jest więc stosowanie dodatkowych narzędzi ręcznych. Chwytak umożliwia układanie kostki przemysłowej nie wymagającej przesunięcia np. behatonu.

 

Model P01 Semi, oprócz szczęk głównych jest wyposażony także w ramiona boczne, których zadaniem oprócz wyrównania warstwy jest przesuniecie rzędów kostki na zakładkę. Służą do tego specjalne adaptery występujące w wyposażeniu standardowym tego chwytaka.

 

Chwytak P01 Profitowciąż bardzo lekki model (ok. 170 kg) ale z pełnym hydraulicznym wyposażeniem w postaci hydraulicznego bloku zaworów zapewniającego automatyzację cyklu zamykania, dzięki czemu można go stosować na minikoparkach o niskiej masie własnej - nawet 1,6 tony, mini ładowarkach oraz maszynach do układania kostki. Chwytak może przenosić kostkę o masie do 300 kg o wysokości od 5 do 14 cm.

...

 

Więcej na ten temat w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych, Zapraszamy do lektury.

29/06/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU