REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Caterpillar modyfikuje frezarki półzakresowe CAT serii PM.
Co się zmieniło?

Zwiększenie wydajności, poprawa użyteczności oraz łatwości obsługi – to główne cele, jakie zostały postawione przed inżynierami Caterpillara odpowiedzialnymi za zmodernizowanie całej gamy frezarek półzakresowych CAT. Jest to kolejny etap wdrażania nowej filozofii producenta „Rewrite the Rules”, którą przybliżaliśmy już na łamach e-maszbud.pl. Zmianami zostały objęte modele frezarek CAT PM620, PM622 , PM820, PM822 i PM825. Sprawdzamy, jaki jest zakres tych modyfikacji i czego można się spodziewać po „odświeżonych” maszynach. 

 

Nowa jednostka napędowa

 

Kluczową zmianą, jaka dokonała się w prezentowanej gamie frezarek, jest wprowadzenie nowej jednostki napędowej CAT C18, która napędza wszystkie maszyny z tego zestawienia. Jest to silnik spełniający normę emisji spalin EU Stage V oraz US EPA Tier 4. Sześciocylindrowa jednostka rozwija potężną moc nawet 800 KM (dostępna w modelach PM820, PM822 i PM825). Silnik jest nie tylko bardzo mocny i ekologiczny, ale także oszczędny. 


Wyższy komfort pracy 

 

Jednym z najważniejszych założeń filozofii „Rewrite the Rules” jest stworzenie operatorowi maksymalnie komfortowego i bezpiecznego środowiska pracy. Caterpillar wierzy, że to właśnie dobrze wyszkolony, mający do dyspozycji najnowocześniejsze rozwiązania operator jest w stanie w 100% wykorzystać możliwości maszyny i przyłożyć dużą cegłę do sukcesu finansowego przedsiębiorstwa, w którym pracuje. 

...

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna w naszym najnowszym numerze e-maszbud.pl
Zapraszamy.

30/09/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU