REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Nowa generacja spycharek, koparek gąsienicowych, minikoparek, wozideł, równiarek i spycharek. Czy to już targi bauma 2019? Nie, to CAT z przytupem wchodzi w 2019 rok "Zmieniając Zasady".


W ubiegłym tygodniu, w mieście Malaga, w słonecznej Hiszpanii odbył się dwudniowy pokaz dla zaproszonych z całego świata dziennikarzy branżowych. Na pokazie, który miał miejsce na terenie ośrodka prezentacyjno-szkoleniowego CAT nie zabrakło również e-maszbud.pl


Rewrite the Rules czyli Zmień Zasady to szeroki koncept, z którym Caterpillar wychodzi do swoich Klientów to: nowa generacja maszyn, nowe podejście konstrukcyjne do osprzętu, wzrost wydajności i rentowności produktów, nowe aplikacje do zarządzania maszynami oraz poprawa komfortu i bezpieczeństwa operatorów. Rewrite the Rules to w uproszczeniu: Trwałość, Niezawodność, Ekonomiczność, Konkurencyjne Paliwo, Prostota i Jakość CAT.

 

Jest to ogrom zmian i nie będzie przesadą jeśli nazwiemy to małą rewolucją, która wytyczy nowe standardy na rynku maszyn budowlanych. Ponieważ rewolucje zasługują na coś więcej niż kilka czy kilkanaście zdań wzmianki o nich, od przyszłego tygodnia, na łamach e-maszbud.pl zaczniemy, fragment po fragmencie obszernie prezentować to co zobaczyliśmy i usłyszeliśmy od specjalistów Caterpillara.

 

Na początek zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć a już za kilka dni do lektury pierwszych tekstów przybliżających Rewrite the Rules w wykonaniu marki CAT.

CAT: Rewrite the Rules

11/02/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU