Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

CASE Construction Equipment zwiększyło wydajność oraz zmodernizowało standardy emisyjne czterech najbardziej zaawansowanych technologicznie miniładowarek i kompaktowych ładowarek gąsienicowych. Dzięki aktualizacjom technicznym wszystkie cztery ładowarki kompaktowe o mocy 90 KM osiągają zgodność z normą Tier 4 Final. Dzięki dużej wszechstronności i niezawodności, pojazdy te można znaleźć w projektach związanych z zagospodarowaniem krajobrazu oraz na placach budów na całym świecie.

 

Nowa architektura silników o niższym poziomie emisji i wyższej wydajności

 

CASE był pierwszym producentem sprzętu budowlanego, który zaoferował zarówno selektywną redukcję katalityczną (SCR), jak i schłodzoną recyrkulację gazów spalinowych, jako rozwiązanie w zakresie spełnienia rygorystycznych norm emisji. SCR poprawia efektywność paliwową, utrzymuje temperaturę spalin na niskim poziomie, eliminuje konieczność recyrkulacji spalin i eliminuje potrzebę stosowania filtrów cząstek stałych i związanych z nimi konserwacji. Obecnie technologia SCR jest wprowadzana do górnego segmentu kompaktowych ładowarek z tak zwanym systemem SCR Compact High-Efficiency.

 

Kompaktowe silniki Hi-eSCR o mocy 90 KM, zaprojektowane i wyprodukowane przez partnerską firmę CASE FPT (Fiat Powertrain Technologies), mają wyższą wydajność spalania. Wydajność spalania pozwala obniżyć emisję ciepła i obniżyć współczynnik recyrkulacji spalin (EGR) z 25% do 10%, co jest najniższą wartością na rynku. Jedną z korzyści wynikających z tych zmian jest lepsza reakcja na obciążenie, co umożliwia silnikowi szybszą reakcję na nagłe zapotrzebowanie na wzrost momentu obrotowego, co zdarza się dość często podczas pracy ładowarki. Ten wysokowydajny silnik ma doskonały moment obrotowy (383 Nm przy 2500 obr / min) i jest bezpośrednio sprzężony z pompami hydraulicznymi, co oznacza, że ??cała moc silnika jest przenoszona bezpośrednio na koła.

 

Zwiększona nominalna wydajność operacyjna i najlepsze w swojej klasie możliwości

 

Wprowadzono nowe numery modeli, aby odzwierciedlić znaczące postępy w zakresie zdolności operacyjnej. Modele SR270 i SV340 zastępują poprzednie, najlepsze modele SR250 i SV300. Kompaktowa ładowarka gąsienicowa TR340 zastępuje TR320. Ładowarka gąsienicowa TV380 osiąga również niższą emisję, ale ponieważ jej pojemność robocza pozostaje niezmieniona, zachowuje ona tę samą nazwę modelu.

 

Nominalna pojemność robocza wzrasta z 1135 kg w SR250 do 1225 kg w nowym SR270; od 1360 kg w SV300 do 1545 kg w nowym SV340; i od 1451 kg w TR320 do 1542 kg w nowym TR340.

 

Aby wspomóc zwiększoną wydajność, modele z pionowym podnoszeniem są wyposażone w mocniejsze ramię podnoszące, a także w wzmocnione łączniki H i górne podwozie. Kolejną realną zaletą tych zmodernizowanych modeli jest ich wyjątkowa siła zrywająca łyżki, która waha się od 38,6 kN w SR270 do 42,4 kN w SV340.

 

Wszystkie te modele posiadają jedną z najszerszych kabin w branży, z widocznością 360 stopni, dzięki czemu praca operatora jest łatwiejsza i bezpieczniejsza.

Kompaktowość silnika i urządzeń pomocniczych ułatwia serwisowanie. Takie rozwiązanie, podobnie jak eliminacja filtrów cząstek stałych w silnikach wysokoprężnych, przyczynia się do obniżenia kosztów eksploatacji i skrócenia czasu przestojów.

 

Inne ulepszenia

 

Moc hydrauliczna została zwiększona o 10% w ładowarkach kompaktowych zgodnie ze specyfikacją Package Level 7. Zysk ten został uzyskany poprzez modyfikację pompy tłokowej o podwyższonym przepływie (EHF) w celu zmniejszenia ciepła wytwarzanego przy odciążeniu oraz poprzez optymalizację przepływu i ciśnienia w układzie hydraulicznym.

 

CASE wprowadza nowe, ciężkie łyżki z fabrycznie zamontowanymi przykręcanymi zębami, które można łatwo wymienić standardowymi kluczami. Dają one większą siłę rozrywania, co pozwala na wydajniejsze kopanie w trudnym terenie.

 

Oprócz wszystkich tych praktycznych usprawnień, CASE wprowadza także nową opcję estetyczną. Właściciele ładowarek wkrótce będą mogli spersonalizować swoje maszyny, odwiedzając Tattoo Lab w nowym serwisie internetowym CASE, w którym mogą wybierać spośród wielu dużych i kolorowych wzorów, umieszczonych na tylnych bokach karoserii pojazdu.

 

CASE

tł. e-maszbud.pl

CASE wprowadza normę Tier 4 w miniładowarkach i kompaktowych ładowarkach gąsienicowych
19 grudnia 2017

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA


REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia