REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Byliśmy, widzieliśmy i jesteśmy pod wrażeniem! Relacja z Dnia Operatora w zakładzie LiuGong Dressta Machinery w Stalowej Woli

Piękna pogoda, świetna atmosfera, rywalizacja, a do tego jeszcze bardzo ciekawe maszyny. Trudno sobie wyobrazić lepszy scenariusz dla imprezy plenerowej związanej z branżą maszyn budowlanych. 9 czerwca firma LiuGong Dressta Machinery zaprosiła do swojego zakładu w Stalowej Woli, gdzie został zorganizowany Dzień Operatora. Ponad 100 świetnych fachowców rywalizowało o miano tego najlepszego w Polsce, a może i w Europie. Naprawdę się działo! Redakcja E-maszbud.pl przygotowała relację z tego wydarzenia.

 

Nie tylko rywalizacja operatorów

 

Zacznijmy od tego, że zakład w Stalowej Woli jest obecnie jedynym międzynarodowym w Polsce produkującym maszyny budowlane. Z jednej strony jest to przykre, ale z drugiej trzeba się cieszyć, że chiński potentat postanowił zainwestować w markę Dressta i – nie ukrywajmy – uratować ją przed upadkiem. Dziś możemy się szczycić tym, że Polska jest kluczowym rynkiem dla koncernu LiuGong – jednego z największych producentów maszyn budowlanych na świecie.

 

Dzień Operatora był świetną okazją do tego, by zaprezentować nowe Centrum Dystrybucji Części Zamiennych. Znajduje się w nim ponad 30 tysięcy pozycji, które zostały zgromadzone na 3,5 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni. Centrum pełni niezwykle ważną rolę w strategii LiuGong i ma być kluczowym elementem ekspansji producenta na europejskim rynku.

 

Warto przy tym wspomnieć, że stalowowolski obiekt działa według programu „a same-day delivery”, co oznacza, że wybrane części mogą być dostarczone klientowi jeszcze w dniu złożenia zamówienia. Jest to zasługa wdrożenia bardzo zaawansowanych procesów logistycznych.

 

Od początku trwania imprezy mogliśmy wyczuć, że ma ona prestiżowe znaczenie dla koncernu. W Stalowej Woli pojawił się między innymi Howard Dale, Przewodniczący Zarządu LiuGong Dressta Machinery.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już w piątek, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

27/06/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU