REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Building Industry Solutions - pierwszy dzień Targów za nami

Ponad 150 wystawców, około 2000  odwiedzających - tak w liczbach zakończył się pierwszy dzień imprezy. Targi otworzyły swoje podwoje dla zwiedzających o godzinie 9 rano. Przez cały dzień odbywały się branżowe konferencje i debaty. W samo południe nastąpiło uroczyste otwarcie Międzynarodowych Targów Budownictwa i Infrastruktury BUILDING INDUSTRY SOLUTIONS oraz Międzynarodowych Targów Branży Komunalnej.

 

Mimo chłodnej aury na targach jest ciepło i spokojnie ponieważ prawie cała impreza odbywa się w halach Ptak Warsaw Expo. Na
zewnątrz znajduje się tylko kilka stoisk i poligon dla maszyn, na którym wczoraj prezentowane były maszyny CAT wystawiane przez firmę Bergerat Monnoyeur.

 

Odwiedzający mają okazję zapoznać się z ofertą wielu uznanych marek maszyn budowlanych i komunalnych. Uwagę przykuwa imponujące stoisko z maszynami Caterpillara. JCB, Kubota, Yanmar, JMG, Husqvarna - to tylko kilka z wielu prezentowanych na Targach marek.

 

Dużo wystawców, dużo maszyn, dobrze zorganizowana przestrzeń wystawiennicza, niezły catering i odcięcie od chłodnej aury panującej na zewnątrz - to atuty, które zdecydowanie przemawiają za tym aby odwiedzić Targi.

 

Przed nami jeszcze dwa dni imprezy:  27 i 28 września, podczas których na Targach wiele się wydarzy. Na przykład 28 września odbędzie się Półfinał Konkursu Operatorów Polska Liga Operatorów 2018 po którym zawodnicy z 20 pierwszych miejsc wezmą udział w wielkim finale na EROBOCZE SHOW w TURKU 13 października.

 

Więcej informacji o targach na stronach bisfair.eu i na targikomunalne.pl

 

Na naszym profilu na Facebooku facebook.com/emaszbud zamieściliśmy galerię zdjęć z pierwszego dnia imprezy.

 

Zapraszamy. 
 

27/09/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU